Elérhetőségeink: 4026 Debrecen, Hunyadi u. 17.   E-mail: gyakorlo@kistk.hu  Telefon: +36-52/614-600      Fogadóóra »

Kölcsey FerencReformátus Gyakorló Általános Iskola


Az 5. évfolyam a 2018/2019. tanévben

5.A      (Emelt szintű informatika oktatás)

Osztályfőnök: Kunné Sztáray Ágota

Bacsur Zoltán István, Bardi Bojta Balázs, Dévai Lilla, Fodor Fanni, Hofgárt Nóra Melinda, Horváth Ákos, Kincses Boldizsár, Kiss Nikolett, Mező Marcell, Moldvai Lotti, Nótin Barnabás, Orha Lara Judit, Papp Péter Levente, Petruska Zsombor Áron, Salánki Kíra, Sándor Csanád Emil, Szabó Gábor, Szilágyi Mária Anna, Sztojka Eszter Mária, Tamás Flóra Szófia, Török András, Ujj Zsolt, Vígvári Nikolett Julianna

 

5.B      (Emelt szintű idegen nyelv oktatás)

Osztályfőnök: Sarkadi Ferenc

Ács Alíz, Ács Dóra, Berkes Dorottya, Bulik Csanád, Czérna Borbála Panna, Dalmi-Dienes Borka, Fárbás Emma, Gyuricsku Márton, Hunyadi Panna Rebeka, Jenei Zsófia Jázmin, Kala Vince, Kapusi-Rentka Olivér, Katona Hanna Gerda, Király Fruzsina Tímea, Kiss Orsolya, Kiss Zsófia, Kováts Kristóf Kálmán, Lénárt Dávid, Ludányi Anna, Magyar Kinga, Martinovics Péter, Molnár Máté, Nagy Ágnes (2008.02.06.), Orbán Sára, Ortutay Boglárka, Papp Sára, Pokoraczki Álmos, Surányi Bence Szabolcs, Szabó Annamária, Szatmári Abigél, Tóth Bence, Tóth Sára Csilla, Virág Ágnes Gabriella

 

5.C      (Emelt szintű idegen nyelv oktatás)

Osztályfőnök: Szakál László

Achim Patrik, Bende Borbála, Bökönyi Szabolcs, Csabai Péter Pál, Csorba Bulcsú Levente, Fedora Sára, Fekete Jázmin Katalin, Gáspár Adél Emma, György József, Illés Réka Katalin, Juszku Abigél, Kányási Nikolett, Kollár Nóra, Kovács Kinga, Kun Ágota, Kurta-Tőtős Tímea, Magi Bianka, Magi Zsolt, Molnár Milán, Nagy Ágnes, Nagy Enzo Vince, Nagy Judit Anna, Orosz Zsófia, Pálffy Tibor, Papp Georgina, Péli Enikő Vanda, Sós Dániel, Szabó Luca, Szécsi Dávid, Varga Dóra, Vizer György, Zudor Zsófia, Zsupos Máté

 

5.D      (Emelt szintű idegen nyelv oktatás)

Osztályfőnök: Dr. Illésné Kovács Gyöngy Anna

Almási Panna, Antal János Csaba, Aranyos Tamás Dávid, Ashenafi Hanna, Balogh Panna, Balogh Tímea Petra, Báthori Eszter Katalin, Borbély Dénes Attila, Csaplovics Levente, Csernyánszki Balázs, Dorogi Mira Eszter, Dvorák Balázs, Hajdu Csongor Bertalan, Hegedűs Dalma, Jánosy Bálint, Karsai Tamás, Kiss Ákos, Kocsis Tamás Attila, Kovács Laura, Kuti Balázs János, Kristóf Áron, Laboda Ágnes, Laboda Kristóf, Lipóczi Benedek, Nagy Dávid, Oláh Rebeka, Péntek Éva Angelika, Pető Veronika Mézi, Pók Petra, Tajti Balázs József, Vári-Nagy Nóra, Veréb Teodóra, Vida Viktória

 

5.Z      (Emelt szintű ének-zene oktatás)

Osztályfőnök: Szécsi Péter

Balkus Máté, Bozán Zsófi, Dávid Dorka, Gulyás Csenge Lili, Harcsa Liliána, Harmati Laura, Hüse Gergő Ferenc, Kovács Diána, Küzmös Molli, Lakatos Gréta, Magos Lilian, Magura Sára, Moldvay Gergely, Negrea Szebasztián, Rábai Sándor Ákos, Rácz Attila Benjámin, Sári Loretta, Schuster Aron, Simon Ignác, Szabó Boglárka, Szabó Eszter, Szincsák Borbála Ilona, Todonai Zsuzsanna, Tóth Áron