Elérhetőségeink: 4026 Debrecen, Hunyadi u. 17.   E-mail: gyakorlo@kistk.hu  Telefon: +36-52/614-600      Fogadóóra »

Kölcsey FerencReformátus Gyakorló Általános Iskola


Eredmények

Az iskola Kölcsey plakettjét és a PRO Eminencia Alapítvány pénzjutalmát kapja minden tanév végén az a végzős tanuló, aki a nyolc évfolyam során végig kiváló tanulmányi eredményt ért el és közösségi munkája is kiemelkedő volt. A kitüntetés és a jutalom átadására a tanévzáró ünnepségen kerül sor.

Kitüntetettek

Kárai Attila (1997), Nagy Zoltán (1998), Rácz Borbála (1999), Méhész Ágoston (2000), Popovics Nóra (2001), Kovács Szandra (2002), Papp Zsuzsa (2003), Kocsel Natália (2004), Szikszay László (2005), Hidasi Flóra (2006), Győry Péter (2007), Módis László (2008), Hagymási Alexandra (2009), Nagy Kristóf Pál (2010), Tamus Elvira Viktória (2011), Hinnah Barbara (2012), Petruska Fatima (2013), Nagy Benedek Soma (2014), Békési Rebeka (2015), Hodosi Máté (2016), Kovács Marietta (2017), Tar Dorina (2018)

 

Az iskola Kölcsey plakettjét kapja minden tanév végén az a közösség, amelyik az adott tanév során a legjobb teljesítményt nyújtotta.

 

Kitüntetettek

Torna-aerobik csapat (1998), VOX IUVENTUTIS Gyermekkar (1999), Kicsinyek Kórusa (2000), Fiú kosárlabda-szakosztály (2001), 8.b osztály (2002), Sakk-szakosztály (2003), Cserkészcsapat (2004), Lajtorja szerkesztőbizottsága (2005), Diák-önkormányzat (2006), Atlétika-szakosztály (2007), Iskolarádió szerkesztőbizottsága (2008), Úszó-szakosztály (2009), Labdarúgó csapat III. korcsoport (2010), Műfalmászó-szakosztály (2011), VOX IUVENTUTIS Gyermekkar (2012), Aerobik-szakosztály (2013) Kicsinyek Kórusa (2014), 8.z osztályosok zenés áhítatokon szolgáló csoportja (2015), Leány kosárlabda-szakosztály (2016)  Fiú kosárlabda-szakosztály (2017), Kinder+SPORT Villám TK csapat (2018)

kistk torna 5

Tanulmányi és sportversenyek eredményei

2018/2019

Uszonyos Úszó Diákolimpia Országos Döntő, Gyöngyös, 2019. június 8-9.

II. korcsoport

50 delfin. 1. helyezés: Dobos László 4.d osztály

50 u.gyors 1. helyezés: Dobos László 4.d osztály

100 u.gyors 2. helyezés: Dobos László 4.d osztály

200 u.gyors 1. helyezés: Dobos László 4.d osztály

“Varázsolvas” megyei hangos olvasó verseny 2019.május 17.

1.helyezés Boros Gábor 3.z

Alapműveleti matematika – országos forduló

5.helyezés Gyuricsku Márton 5.b

Tollaslabda diákolimpia – országos döntő

4. helyezés Csernyánszki Balázs

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Kárpát-medencei döntő 2019. május 25.

1. helyezés Gyuricsku Márton 5.b

Tudásbajnokság megyei döntő – Anyanyelv 8.  2019. április 10.

1. helyezés Menyhárt Ágnes 8.c

Atlétika Diákolimpia Országos Döntő 2019. május 27-30.

III. korcsoport

60 m-es síkfutás 1. helyezés Darai Laura 6.d
4x100m-es váltófutás 4. helyezés Ács Alíz 5.b, Ács Dóra 5.b, Harcsa Liliána 5.z, Darai Laura 6.d

Tudásbajnokság országos döntő

1. helyezés Gyuricsku Márton 5.b
3. helyezés Menyhárt Ágnes 8.c

JUDO Diákolimpia Országos döntő

3. helyezés Fedora Emma 3.b

Teki totó országos matematika tanulmányi verseny

3. helyezés Tóth Benedek 1.c

Megyei Reading in English olvasási, szövegértési 3 fordulós egyéni verseny 2019. május 22.

1. helyezés Illés Réka 5.c
2. helyezés Magó Balázs 7.c
4. helyezés Kun Lídia 6.b
4. helyezés Majoros Zsombor 7.c

II. Csenki Imre Országos Zsoltár és Népdalzsoltár-éneklő Verseny – Mezőtúr 2019. május 10.

I. korcsoport

Arany minősítés 2. helyezés Nagy Csenge 2.z

II. korcsoport

Arany minősítés 2. helyezés Diviánszky Lilla 4.z, Lénárt Sára 3.z, Szabó Dorka ,3.z
Arany minősítés 3. helyezés Acsai Terézia Panka 4.z, Sipos Zorka, Borbála 4.z, Tar Kristóf 4.z
Arany minősítés Orosi Orsolya 3.z
Ezüst minősítés Péter-Szarka Lídia 4.z
Ezüst minősítés Porcsin Anna Viola 4.z

III. korcsoport

Arany minősítés 3. helyezés Enyedi Nikolett 6.z
Arany minősítés Oláh Szilvia Zita 6.z
Arany minősítés Cseh Flóra 6.z

IV. korcsoport

Arany minősítés Kiss Mirtill Laura 8.z

XXII. Országos Bibliaismereti Verseny – Kecskemét

1. helyezés Hőgye Lilla Margaréta 4.c, Grubisics Botond 4.c, Fekete Fruzsina Flóra 4.c, Csontos Márton 3.c, Molnár Anna 3.d

XX. nyelvÉSZ tanulmányi verseny országos döntő 2019. május 11.

5. helyezés Bacsa Hédi 1.b

„Gyökerek és Szárnyak” országos rajzpályázat

2. helyezés Székely Nóra 2.a
2. helyezés Illés Anna Borbála 2.a

Mazsi matek verseny

2. helyezés Grubisics Hunor 2.c – Dalmi-Dienes Kende 2.a
10. helyezés Pluhár Zsófia 2.z – Cseh Barnabás 2.z

Úszás Diákolimpia Országos Döntő – Győr 2019. március 9.

I. korcsoport

50 m mell 7. helyezés Bálint Benedek 2.d

Úszás Diákolimpia Országos Döntő “A” – Győr 2019. április 14.

III. korcsoport

50 m mell 12. helyezés Virág Ágnes 5.b
100 m pillangó 14. helyezés Virág Ágnes 5.b

Bod Péter országos könyvtárhasználati verseny – megyei

2. helyezés Kolozsvári Vanda 7.b

Hevesy György Kárpát-medencei kémia verseny – megyei

3. helyezés Veréb Gergely 8.b

Kaán Károly országos természet- és környezetismereti verseny – megyei

1. helyezés Gyuricsku Márton 5.b
3. helyezés Cseh Flóra 6.z

Országos angol nyelvi verseny – megyei

3. helyezés Veréb Gergely 8.b

Bolyai János megyei matematika verseny 2019. május 10.

1. helyezés Dulai Bátor 2.b
3. helyezés Szűcs Ábel 3.z
3. helyezés Fekete Fruzsina 4.c

V. Diószegi Kupa Református Iskolák teremlabdarúgó tornája – Berettyóújfalu  2019. május 6.

II. korcsoport

3. helyezés:  Dobos László 4.d, Kiss Bercel 4.a, Magyar Dániel 3.b, Borbély Dávid 3.b, Tar Kristóf 4.z, Csuth Boldizsár 4.d, Tóth-Sturza Márkó 4.z, Szűcs Nándor 4.d, Lehner Csongor 3.z, Patai Ádám 4.c
A torna gólkirálya – 7 gól Lehner Csongor 3.z

Atlétika Diákolimpia Megyei Döntő Összetett Bajnokság 2019. május 7-8.

I. korcsoport

Fiú

csapat 3. helyezés Berényi Simon 3.c, Dalmi-Dienes Kende 2.a, Rezes Szabolcs 2.a, Szentpéteri Dániel 2.a, Vincze-Gál Milán 3.c

II. korcsoport

Leány

egyéni 3. helyezés Papp Sára 5.b

csapat 2. helyezés Hídvégi-Rácz Luca 4.a,, Katona Hanna 5.b, Keszthelyi Szonja 4.d, Nagy Csenge 4.a,  Papp Sára 5.b, Sztojka Eszter 5.a

III. korcsoport

Leány

 egyéni 2. helyezés Darai Laura 6.d

 csapat 1. helyezés Ács Alíz 5.b, Ács Dóra 5.b, Berkes Dorottya, 5.b, Darai Laura 6.d, Harcsa Liliána 5.z, Keszthelyi Kamilla 6.c

Országos Kenguru Bajnokság – Keleti régió

Bejutottak az országos döntőbe 1. helyezés

Borbély Dávid 3.b, Csuth Boldizsár 4.d, Dvorák Péter 4.b, Kiss Soma Áron 4.b, Csizmadia Marcell 4.c, Gyulai Botond 4.z, Kincses Boldizsár 5.a, Nagy Balázs 4.b, Sándor Csanád 5.a, Szőke Hanna 4.c, Némethy Máté 4.b, Somi Zsolt 4.d, Szabó Nándor 4.c, Szénás Máté 4.b, Szilágyi Bálint 4.b, Szűcs Nándor 4.d, Tóth-Sturza Márkó 4.z

Tollaslabda

Diákolimpia

egyéni 1. helyezés Tóth Kristóf 8.b

U17-es Országos Bajnokság

egyéni 1. helyezés Tóth Kristóf 8.b

U19-es Országos Bajnokság

egyéni 1. helyezés Tóth Kristóf 8.b

Simonyi Zsigmond Megyei Helyesírási Verseny

1. helyezés Gyuricsku Márton 5.b
1. helyezés Kovács Eszter 8.z
6. helyezés Szilágyi Dorka 6.b

Bendegúz nyelvész megyei döntő

1. helyezés Gyuricsku Márton 5.b

Alapműveleti Matematika Verseny – megyei forduló 2019. április 3.

5. évfolyam 1. helyezés Gyuricsku Márton 5.b

Atlétika Diákolimpia Egyéni Megyei Döntő 2019. áprilsi 24.

III. korcsoport – Leány

60 m-es síkfutás 

1. helyezés Darai Laura 6.d  – Országos Döntőbe jutott
2. helyezés Harcsa Liliána 5.z
6. helyezés Ács Alíz 5.b

Távolugrás 

1. helyezés Darai Laura 6.d  – Országos Döntőbe jutott
3. helyezés Harcsa Liliána 5.z
5. helyezés Ács Dóra 5.b

4×100 m-es váltó futás

 1. helyezés Ács Alíz 5.b, Ács Dóra 5.b, Darai Laura 6.d, Harcsa Liliána 5.z – Országos Döntőbe jutottak

IV. korcsoport – Fiú

Magasugrás 

1. helyezés Csorba Csanád 8.c – Országos Döntőbe jutott

IV. korcsoport – Leány

100 m-es síkfutás 

1. helyezés Hodosi Anna 7.b – Országos Döntőbe jutott
3. helyezés Pasztercsák Lili 8.z

300 m-es síkfutás 

1. helyezés Rázsó Fanni 7.c – Országos Döntőbe jutott

4×600 m-es váltó futás

1. helyezés Huri Andrea 8.c, Martinovics Lili 8.c, Szász Eszter 8.c, Teremy Dóra 8.c – Országos Döntőbe jutottak 

Kosárlabda Diákolimpia – Országos Elődöntő 2019. április 29.

III. korcsoport – Lányok

3. helyezés

Balogh Tímea 5.d, Csukás Dalma 4.b, Diviánszky Eszter 6.z, Fárbás Emma 5.b, Miklósvölgyi Boglárka 6.c, Sarkadi Milla 7.b, Szabados Dorottya 6.d, Szőke Hanna 4.c, Tajti Dóra 4.b, Vígvári Nikolett 5.a, Visky Boglár 6.c

Kosárlabda Diákolimpia – Megyei Forduló

IV. korcsoport – Lányok

1. helyezés

Dinda Anna 8.z, Király Viktória 8.c, Hegedűs Dóra 8.d, Papp Lilla 7.z, Futó Sára 7.z, Fárbás Eliza 7.c, Miklósvölgyi Boglárka 6.c, Balogh Tímea 5.d, Vígvári Nikolett 5.a, Szabados Dorottya 6.d, Sarkadi Milla 7.b, Diviánszky Eszter 6.z

XX. Bibliai és Történetmondó Verseny

2.helyezés Küzmös Molli 5.z
6.helyezés Kolozsvári Dóra 1.b

Aerobik Diákolimpia Országos Döntője

1.helyezés Papp Ajsa Viktória 7.z

Hatvani István Megyei Komplex tanulmányi verseny

2.helyezés Csukás Dalma 4.b

Mozaik Országos Tan.verseny Környezetismeret 3-4.

1.helyezés Szilágyi Bálint 4.b

Diákolimpia Úszóverseny Országos “A” döntő – Győr 2019.április 14.

mell- 12.helyezés Virág Ágnes 5.b
pillangó – 24.helyezés Virág Ágnes 5.b

Református Iskolák Országos Úszóbajnoksága – Mezőtúr 2019. április

2.helyezés Benke Berzsián
2.helyezés Zsula Péter

Atlétikai Diákolimpia Megyei Döntője

1.helyezés Darai Laura 6.d

Református Iskolák Országos Angol Nyelvi Versenye – Cegléd 2019. április 15.

5. évfolyam

5. helyezés Gyuricsku Márton 5.b

6. évfolyam

2. helyezés Leskovics Péter 6.c

7. évfolyam

4. helyezés Sipos Henrietta 7.c

8. évfolyam

3. helyezés Kálmán Borisz 8.c
3. helyezés Veréb Gergely 8.b

 

Kyokushin Karate Diákolimpia Döntő 2019.április

3. helyezett Pál Zsófia

Nyelvész Verseny Megyei Döntő 2019.március 22.

2. helyezett Gyuricsku Márton 5.b
3. helyezett Bacsa Hédi 1.b, Csontos Márton 3.c
8. helyezett Nagy Károly Péter 7.b
9. helyezett Cseh Barnabás 2.z, Csuth Boldizsár 4.d
13. helyezett Gyuricsku Jázmin 4.c
18. helyezett Fekete Fruzsina Flóra 4.c
23. helyezett Csukás Dalma 4.b
25. helyezett Bogdán Csenge 4.c

Szép Magyar Beszéd verseny Tiszántúli fordulója 2019.április

Kazinczy-jelvény arany fokozata Demeter Júlia

Béres Ferenc Országos Református Éneklő Verseny (Egyéni) 2019.április 5.

1.helyezett Sztányi Anna 8.z
3.helyezett Horvát Nikolett 7.z

ezüst minősítés Lénárt Sára 3.z
arany minősítés Nagy Csenge 2.z
arany minősítés Gönczy Márton 1.z
bronz minősítés Szincsák Borbála 5.z
ezüst minősítés Enyedi Nikoletta 6.z
különdíjas Vitányi Emili 4.z

Béres Ferenc Országos Református Éneklő Verseny (Csapat) 2019.április 5.

különdíj:

Kiss Borbála 7.b, Nagy Emese 6.z, Oláh Szilvia Zita 6.z

Országos Diákolimpia Tollaslabda Döntő 2019.március 29.-30.

3.helyezés Papp Máté 4.d

Kazinczy Kupa Városi Fedettpályás Atlétika Bajnokság 2019. február 28.

2006-ban születettek

Távolugrás

1. helyezés Keszthelyi Kamilla 6.c

600 m

1. helyezés Keszthelyi Kamilla 6.c

2007-ben születettek

Távolugrás

1. helyezés Darai Laura 6.d
2. helyezés Harcsa Liliána 5.z
3. helyezés Ács Dóra 5.b

60 m

1. helyezés Darai Laura 6.d
2. helyezés Harcsa Liliána 5.z
3. helyezés Ács Alíz 5.b

4×90 m-es váltó

1. helyezés Ács Alíz 5.b, Ács Dóra 5.b, Harcsa Liliána 5.z, Darai Laura 6.d

2008-ban születettek

600 m

1. helyezés Sztojka Eszter 5.a

Távolugrás

2. helyezés Papp Sára 5.b
3. helyezés Katona Hanna 5.b

60 m

2. helyezés Papp Sára 5.b

XIII. Szentesi Multimédiás Bibliaismereti és Prezentációs Verseny 2019. március 22.

1. helyezés Juszku Erik, Veréb Gergely 8.b
2. helyezés Pásztori László, Szabó Nándor 4.c

Országos Sulivívó Diákolimpia 2019.március.29.

3. helyezés Balla Jázmin 3.b

Arany János városi versmondó verseny 2019.március eleje

3.helyezett Bakó Hédi 4.c

Bolyai Természettudományi Csapatverseny Országos Döntő 2019. március 9.

5. osztály

4. helyezés Gyuricsku Márton, Lénárt Dávid, Kapusi-Rentka Olivér, Kováts Kristóf (5. b osztályos tanulók)

8. osztály

4. helyezés Békési Tímea, Dobos Ábel, Kocsis Benedek, Veréb Gergely (8. b osztályos tanulók)

Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny – megyei forduló 2019. március 8.

1. korcsoport

2. helyezés Ecsedi Hanga 3.z
3. helyezés Őri Boglárka 4.d

2. korcsoport

1. helyezés Jámbor Ferenc Ákos 6.a
2. helyezés Dvorák Balázs 5.d
3. helyezés Achim Patrik 5.c

3. korcsoport

2. helyezés Dánér Attila 7.a
4. helyezés Csorba Csanád Benedek 8.c

“Csodát virágzik a jelen” – Nyíregyháza 2019. március 8.

Vers

3. helyezés Sípos Anna 7.z

Próza

3. helyezés Demeter Júlia 7.c

Anyanyelv

1. helyezés Gyuricsku Márton 5.b
2. helyezés Orosi Orsolya 3.z
2. helyezés Kovács Eszter 8.z

Népdal KÜLÖNDÍJ

1. helyezés Veres Réka 6.d
2. helyezés Horvát Nikolett 7.z

Hunyadiak nyomában megyei verseny 2019. február 18.

Komplex tanulmányi verseny 3-4. oszt.

3. helyezés Boros Gábor 3.z, Orosi Orsolya 3.z,  Csukás Dalma 4.b,  Szentpéteri Eszter 4.a

olvasás

1. helyezés Kertész Benjámin 4.c
3. helyezés Pótor Áron Márk 3.a

Kazinczy-verseny megyei forduló 2019. február 11.

5-6. évfolyam

2. helyezés Küzmös Molli 5.z

7-8. évfolyam

1. helyezés Demeter Júlia 7.c

A regionális fordulón képviseli Hajdú-Bihar megyét

 

Bolyai Természettudományi Csapatverseny körzeti forduló 2019. február 8.

3. évfolyam

2. helyezés 3.c: Varga Lilla Viola, Berényi Simon,
Csabai Tamás, Kiss Lilla
5. helyezés 3.z: Szántai Sándor, Szűcs Petra, Boros Gábor,
Szántai Szonja

4. évfolyam

2. helyezés 4.z: Varga Dorka, Sipos Zorka, 4.d:Csuth Boldizsár,
Juhász Csaba

5. évfolyam

DÖNTŐS 2. helyezés 5.b: Gyuricsku Márton, Lénárt Dávid,
Kapusi-Rentka Olivér, Kováts Kristóf

6. évfolyam

4. helyezés 6.d: Kiss Vivien, Dobos Dóra, Szabados Dorottya,
Sárvári Dávid

7. évfolyam

3. helyezés 7.c: Czégény Adél, Tolnai Gergő, Demeter Júlia,
Majoros Zsombor
4. helyezés 7.b: Nagy Károly Péter, Jenei Dániel, Katona Péter,
Hunyadi Máté

8. évfolyam

DÖNTŐS 2. helyezés 8.b: Békési Tímea, Dobos Ábel,
Kocsis Benedek, Veréb Gergely

B33 Kosárlabda Diákolimpia regionális döntő 2019. február 14.

A korcsoport 1. helyezés Jankó Csaba 7.c, Varga Boldizsár 7.c,
Kincses Milán 7.z, Vitányi Dominik 7.b

Biológia – kémia komplex szaktárgyi verseny 2019. február 01.

2. helyezés Veréb Gergely 8.b

Úszás diákolimpia megyei döntő Debrecen 2019. január 28.

I. korcsoport

50 m mell 1. helyezés Bálint Benedek 2.d Országos Döntőbe jutott
50 m mell 4. helyezés Toma Kornél 2.c
50 m hát 2. helyezés Bálint Benedek 2.d

II. korcsoport

4×50 m gyorsváltó 1. helyezés Araczki-Szabó Olivér 3.a, Dobos László 4.d,
Mosolygó Ábel 4.c, Leskó István 4.a
Országos Döntőbe jutottak
50 m gyors 2. helyezés Dobos László 4.d
3. helyezés Mosolygó Ábel 4.c
50 m hát 2. helyezés Kovács Kitti 3.z
50 m mell 3. helyezés Leskó István 4.a

III. korcsoport

100 m mell B kategória 5. helyezés Pók Petra 5.d

IV. korcsoport

100 m gyors B kategória 6. helyezés Benke Berzsián 8.z

Úszás diákolimpia városi döntő Debrecen 2019. január 14.

I. korcsoport

50 m mell 1. helyezés Bálint Benedek 2.d
50 m mell 3. helyezés Toma Kornél 2.c
50 m hát 3. helyezés Bálint Benedek 2.d

II. korcsoport

4×50 m gyorsváltó 1. helyezés Araczki-Szabó Olivér 3.a, Dobos László 4.d,
Mosolygó Ábel 4.c, Leskó István 4.a
50 m gyors 2. helyezés Dobos László 4.d
2. helyezés Kovács Kitti 3.z
3. helyezés Mosolygó Ábel 4.c
50 m hát 3. helyezés Mosolygó Ábel 4.c
3. helyezés Kovács Kitti 3.z
50 m mell 4. helyezés Dobos László 4.d

III. korcsoport

100 m mell 1. helyezés Megyeri-Kardos Márkó 7.a
100 m mell A kategória 3. helyezés Virág Ágnes 5.b
100 m mell B kategória 6. helyezés Pók Petra 5.d
100 m hát B kategória 5. helyezés Tajti Balázs 5.d

IV. korcsoport

100 m mell B kategória 2. helyezés Balogh Lea 7.z
100 m hát B kategória 2. helyezés Benke Berzsián 8.z
4. helyezés Dóka Mercédesz 8.z
100 m gyors B kategória 4. helyezés Balogh Lea 7.z
5. helyezés Dóka Mercédesz 8.z

„Reading in English” megyei angol nyelvi 3 fordulós olvasás-szövegértési verseny
Debrecen, 2018. december 12.

5. évfolyam

1. helyezés Kun Ágota 5.c
1. helyezés Gulyás Csenge 5.z
3. helyezés Lénárt Dávid 5.b
3. helyezés Szabó Annamária 5.b
6. évfolyam 2. helyezés Kun Lídia 6.b
7. évfolyam 3. helyezés Magó Balázs 7.c

Református Iskolák Országos Sakk, Asztalitenisz és Gyorstollaslabda Versenye
Kiskunhalas, 2018. december 7-8. 

2. helyezés Nagy Károly Péter 7.b ( Sakk egyéni )

Fazekas Mihály Általános Iskola megyei idegen nyelvi rejtvényfejtő-logikai csapatverseny
Debrecen, 2018. december 3.

1. helyezés Szabó Annamária 5.b, Bács Boglárka 6.d

XXIII. Országos Református Zsoltáréneklő Verseny
Budapest, 2018. november 30.

I. korcsoport arany minősítés Nagy Csenge 2.z
II. korcsoport arany minősítés Orosi Orsolya 3.z
III. korcsoport arany minősítés Vitányi Emili 4.z
IV. korcsoport bronz minősítés Szabó Annamária 5.b
V. korcsoport arany minősítés Enyedi Nikolett 6.z
VI. korcsoport ezüst minősítés Kiss Borbála 7.z
VII. korcsoport különdíj Kiss Mirtill Laura 8.z
VII. korcsoport arany minősítés Kiss Mirtill Laura 8.z

Városi Egyéni Diák Sakkolimpiai Bajnokság
Debrecen, 2018. november 24.,

3. helyezés Szilágyi Dorka 6.b
5. helyezés Pál Zsófia 6.a
6. helyezés Petróczi Anna 6.c

Benedek Elek alsó tagozatos versmondó verseny
Debrecen, 2018. november 19.

1. helyezés Bakó Hédi 4.c

Benedek Elek városi angol nyelvi egyéni írásbeli verseny
Debrecen, 2019. november 19.

2. helyezés Kiss Borbála 7.b
3. helyezés Gyuricsku Martin 5.b
3. helyezés Balogh Árven 8.c
3. helyezés Csukás Anna 7.b

Lilla Téri Általános Iskola “Listening”(hallás utáni értés) megyei versenye
Debrecen, 2018. november 16.

1. helyezés Áchim Patrik 5.c
2. helyezés Dobos Emma 5.a

Debreceni Református Kollégium regionális tehetségkutató angol nyelvi versenye
2018. október 18. (írásbeli forduló) 2018. november 15. (szóbeli forduló)

1. helyezés Veréb Gergely 8.b
3. helyezés Valach Mihály 8.b

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei forduló
Debrecen, 2018. november 9.

2. helyezés Varga Zsófia 8.c, Menyhárt Ágnes 8.c, Nagy Benedek Benjámin 8.c, Tímár Lilianna 8.c, Huri Andrea 8.c, Kapusi Lilla 8.c, Balogh Árven 8.c, Gyarmathy Petra Panna 8.c

Tiszakécske XV. Mesemondó-, Meseíró-, Szépíró-, Kézműves és Angol/Német Fordító Találkozó
2018. november 9.

Mesemondó:
1. helyezés (arany minősítés) Csontos Márton 3.c
1. helyezés (arany minősítés) Demény Réka 6.b

Szépíró:
2. helyezés (ezüst minősítés) Tang Jennifer 6.b

Meseíró:
2. helyezés (ezüst minősítés) Molnár Csilla 7.c
2. helyezés (ezüst minősítés) Rázsó Fanni 7.c
3. helyezés (bronz minősítés) Balogh Hanna Petra 4.a
3. helyezés (bronz minősítés) Péli Enikő Vanda 5.c
3. helyezés (bronz minősítés) Vincze András 6.b

Kézműves csoport:
2. helyezés (ezüst minősítés) Kiss Vivien, Kiss Rebeka Noa, Papp Melitta 6. d
3. helyezés (bronz minősítés) Kiss Lilla, Matil Boglárka, Horváth Flóra Gréta 3.c

Református Iskolák XXII. Országos Tanulmányi Versenye
Debrecen, 2018. október 26.

Műveltségi vetélkedő történelemből 6-7. évf.
2. helyezés: Fedor Lili 6.b, Sztojka Albert 7.b

Bibliaismeret 3-4. évf.
1. helyezés Hőgye Lilla Margaréta 4.c, Grubisics Botond 4.c

Miről mesél a Debreceni Kollégium? 5-6. évf.
1. helyezés Csorba Bulcsú Levente 5.c, Klencs Dorottya Flóra 6.b

Angol nyelvi verseny 5-6. évf.
2. helyezés Leskovics Péter 6.c, Német Dominika 6.b

Angol nyelvi verseny 7-8. évf.
3. helyezés Kálmán Borisz 8.c, Oláh Alekszandr Martin 8.c

Informatika verseny 7-8. évf.
1. helyezés Veréb Gergely 8.b

Műveltségi vetélkedő Mesés (B)irodalom

5. évf.
2. helyezés Csaplovics Levente 5.d
3. helyezés Szabó Annamária 5.b

7. évf.
1. helyezés Czégény Adél 7.c
3. helyezés Csukás Anna 7.b

8. évf.
2. helyezés Menyhárt Ágnes 8.c

Kalandra fel Beebottal! 2. évf.
2. helyezés Gábor Hunor 2.b, Kecskés Hugó 2.b

Komplex természettudományi vetélkedő 7-8. évf.
1. helyezés Nagy Kamilla 8.z, Szűcs Emese 8.

Komplex tanulmányi verseny 3-4. évf.
1. helyezés Boros Gábor 3.z, Csukás Dalma 4.b, Szentpéteri Eszter 4.a

Matematika tanulmányi verseny 2. évf.
1. helyezés Pluhár Zsófia 2.z, Cseh Barnabás 2.z

Természettudományi vetélkedő matematika 5. évf.
1. helyezés Gyuricsku Márton 5.b

Diákolimpia Fiú B33 Kosárlabda
Debrecen, 2018. október 18.

III-IV. korcsoport
2. helyezés Illés Gergely 7.c, Jankó Csaba 7.c, Varga Boldizsár 7.c, Zsoldos Patrik 7.c

Bolyai matematika csapatverseny megyei forduló
Debrecen, 2018. október 16.

7. évfolyam
2. helyezés Hodosi Anna 7.b, Nagy Károly Péter 7.b, Nagy Imre 7.b, Vitányi Dominik 7.b

“Szelet a vitorlába” Pályaválasztási Kiállítás Rajzpályázat
Debrecen, 2018. október 9.

2. helyezés Veres Réka 6.d

“Népmese napja” országos tanulmányi verseny
Debrecen, 2018. október 5.

1. helyezés Sárvári Rita 4.z, Diviánszky Lilla 4.z, Orosi Orsolya 3.z, Szántai Szonja 3.z

Rajz
3. helyezés Kiss Hanna Rebeka 3.b

 

Diákolimpia Megyei Mezei – Futó Bajnokság
Debrecen, 2018. szeptember 28.

I. korcsoport fiú egyéni
2. helyezés Vincze-Gál Milán 3.c

I. korcsoport fiú csapat
1. helyezés Vincze-Gál Milán 3.c, Berényi Simon 3.c,
Dalmi-Dienes Kende 2.a, Kiss Bendegúz 2.a

II. korcsoport leány csapat
2. helyezés Keszthelyi Szonja 4.d, Nyitrai Lili 4.d ,
Nagy Csenge 4.a, Hídvégi-Rácz Luca 4.a,
Katona Hanna Gerda 5.b, Papp Sára 5.b

 

 

2017/2018

Kosárlabda Diákolimpia Országos Döntő

2018. június 1-3.

III. korcsoport – leány
2. helyezés Fárbás Eliza 6.c, Fárbás Emma 4.a, Futó Sára 6.z, Hawrlant Boglárka Eszter 6.z, Hegedüs Dóra 7.d, Makay Anna 6.b, Miklósvölgyi Boglárka 5.c, Nagy Manna Kamilla 5.c, Papp Lilla 6.z, Sarkadi Milla 6.b, Szabados Dorottya 5.d, Visky Boglár 5.c
III. korcsoport – fiú
3. helyezés Jankó Csaba 6.c, Illés Gergely Gábor 6.c, Varga Boldizsár 6.c, Vitányi Dominik 6.b, Kincses Milán 6.z, Fekete Balázs 5.c, Mátyus Marcell 6.b, Csécsei Gergő 6.b, Csirkés Máté 6.z, Papp Zalán 5.c, Zsoldos Milán 6.c, Bulik Csanád 4.a

Kinder+Sport Országos Döntő

2018. június 2.

1. helyezés Villám TK csapat
Borbély Dávid 2.b, Lehner Csongor 2.z, Berkes Eszter 2.b, Pacsura Jázmin 2.a, Dobos László 3.d, Kiss Bercel 3.c, Csukás Dalma 3.b, Szőke Hanna 3.c, Csernyánszki Balázs 4.d, Kocsis Tamás 4.d, Papp Sára 4.a, Kollár Nóra 4.c, Szűcs Nándor 3.d, Szatmári Nóra 2.z

Történelem tanulmányi verseny megyei forduló – Sári Gusztáv Általános Iskola és AMI

2018. május 30.

2. helyezés Menyhárt Ágnes 7.c

Bendegúz Tudásbajnokság

2018. május 30.

Irodalom, szövegértés 4. helyezés Pásztori László 3.c

Atlétika Diákolimpia Országos Döntő

2018. május 28-31.

II. korcsoport – összetett csapat
12. helyezés Ács Alíz 4.b, Ács Dóra 4.b, Berkes Dorottya 4.b, Darai Laura 5.d, Harcsa Liliána 4.z, Sztojka Eszter 4.b
III. korcsoport 9. helyezés Csorba Csanád 7.c
IV. korcsoport 8. helyezés Donka Réka 8.c

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny – országos döntő

2018. május 26.

18. helyezés Szilágyi Dorka 5.b

Böngész 2 fordulós országos levelező verseny

2018. május 25.

Matematika 1. helyezés Mezei Benjámin 1.z
Környezetismeret 3. helyezés Mezei Benjámin 1.z

“READING IN ENGLISH” megyei 3 fordulós egyéni olvasási verseny

2018. május 24.

1. helyezés Kovács Júlia 5.z
1. helyezés Majoros Zsombor 6.c
4. helyezés Végh Lili Luca 5.d
4. helyezés Menyhárt Ágnes 7.c
4. helyezés Vincze Lilla 7.c

Református Iskolák Országos Atlétika Bajnoksága

2018. május 24.

II. korcsoport
Leány – 60 m-es síkfutás 1. helyezés Harcsa Liliána 4.z
Leány – kislabdahajítás 4. helyezés Ács Dóra 4.b
Leány – távolugrás 6. helyezés Ács Alíz 4.b
III. korcsoport
Leány – 60 m-es síkfutás 1. helyezés Hodosi Anna 6.b
4. helyezés Darai Laura 5.d
Fiú – magasugrás 4. helyezés Csorba Csanád 7.c
IV. korcsoport
Leány – 100 m-es síkfutás 1. helyezés Pasztercsák Lili 7.z
Leány – 300 m-es síkfutás 1. helyezés Donka Réka 8.c
Leány – svéd váltó 1. helyezés Berkes Zsófia 8.b, Donka Réka 8.c, Fekete Petra 8.c, Pasztercsák Lili 7.z
Fiú – 800 m-es síkfutás 1. helyezés Oláh Máté 8.b
Fiú – svédváltó 4. helyezés Balogh Zoltán 8.a, Benke Berzsián 7.z, Oláh Máté 8.b, Zsula Péter 7.z

Kinder+Sport Országos Középdöntő

2018. május

1. helyezés – országos döntőbe jutott Villám TK csapat
Borbély Dávid 2.b, Lehner Csongor 2.z, Berkes Eszter 2.b, Pacsura Jázmin 2.a, Dobos László 3.d, Kiss Bercel 3.c, Csukás Dalma 3.b, Szőke Hanna 3.c, Csernyánszki Balázs 4.d, Kocsis Tamás 4.d, Papp Sára 4.a, Kollár Nóra 4.c, Szűcs Nándor 3.d, Szatmári Nóra 2.z

„Táncrapszódiák” Országos Rajzpályázat

2018. május

3. helyezés Kertész Benjámin 3.c
3. helyezés Pásztori László 3.c

TIT Országos Levelezős Verseny – Magyar nyelv és irodalom

2018. május

1. helyezés Kobezda Lola 3.b

MatekGuru csapatverseny

2018. május 14-15.

3. helyezés Tudósok – Csukás Dalma 3.b, Mosolygó Ábel 3.c, Szentpéteri Eszter 3.a, Szilágyi Bálint 3.b

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny – megyei forduló

2018. május 11-13.

1. helyezés – országos döntőbe jutott Békési Dániel 8.b

Bendegúz XIX. nyelvÉSZ Tanulmányi Verseny – országos döntő

2018. május 12.

1. helyezés Menyhárt Ágnes 7.c

Országos Magyar Kupa 2. forduló

2018. május 12.

Aerobic szakág – formáció 1. helyezés Koncz Szilvia 3.d

Kosárlabda Diákolimpia

2018. május 8.

III. korcsoport – lány 1. helyezés országos döntőbe jutottak
Fárbás Eliza 6.c, Fárbás Emma 4.a, Futó Sára 6.z, Hawrlant Boglárka Eszter 6.z, Hegedüs Dóra 7.d, Makay Anna 6.b, Miklósvölgyi Boglárka 5.c, Nagy Manna Kamilla 5.c, Papp Lilla 6.z, Sarkadi Milla 6.b, Szabados Dorottya 5.d, Visky Boglár 5.c
III. korcsoport – fiú 1. helyezés országos döntőbe jutottak
Jankó Csaba 6.c, Illés Gergely Gábor 6.c, Varga Boldizsár 6.c, Vitányi Dominik 6.b, Kincses Milán 6.z, Fekete Balázs 5.c, Mátyus Marcell 6.b, Csécsei Gergő 6.b, Csirkés Máté 6.z, Papp Zalán 5.c, Zsoldos Milán 6.c, Bulik Csanád 4.a

Aerobic Diákolimpia – Szarvas

2018. április 28.

Basic lány egyéni 1. helyezés Csarnai Dorina 8.d
Basic Trió 1. helyezés Erdős Petra 8.d, Csarnai Dorina 8.d, Ónadi Zsófia 8.b
Basic páros 1. helyezés Erdős Petra 8.d, Ónadi Zsófia 8.b
Sportaerobic egyéni 3. helyezés Papp Ajsa Viktória 6.z

Atlétika Diákolimpia Megyei Döntő

2018. április

I. korcsoport – fiú összetett csapat 1. helyezés Ötvös-Tóth Zétény 3.a, Tacsi Zalán 3.a, Gulyás László 2.c, Vincze-Gál Milán 2.c, Csabai Tamás 2.c, Dalmi-Dienes Kende 1.a, Berényi Simon 2.c
I. korcsoport – fiú összetett egyéni 1. helyezés Ötvös-Tóth Zétény 3.a
I. korcsoport – leány összetett csapat 5. helyezés Berkes Eszter 2.b, Nyitrai Lili 3.d, Sztojka Anna 2.b, Török Dorka 2.b, Jakab Enikő 2.d, György Flóra 2.b, Nagy Emma 1.c
II. korcsoport – fiú összetett csapat 6. helyezés Csernyánszky Balázs 4.d, Borbély Dénes 4.d, Gulyás Attila 3.a, Martinovics Péter 4.b, György József 4.c, Nagy Enzó 4.c
II. korcsoport – lány összetett csapat 1. helyezés – országos döntőbe jutottak Ács Dóra 4.b, Ácsa Alíz 4.b, Darai Laura 5.d, Harcsa Liliána 4.z, Berkes Dorottya 4.b, Sztojka Eszter 4.b
II. korcsoport – leány összetett egyéni 1. helyezés Ács Dóra 4.b
III. korcsoport – fiú magasugrás 1. helyezés – országos döntőbe jutott Csorba Csanád 7.c
III. korcsoport – leány 60m-es síkfutás 2. helyezés Hodosi Anna 6.b
III. korcsoport – fiú 600m-es síkfutás 6. helyezés Teremy Ferenc 5.z
IV. korcsoport – leány 100m-es síkfutás 4. helyezés Pasztercsák Lili 7.z
IV. korcsoport – leány kislabdahajítás 3. helyezés Berkes Zsófia 8.b
IV. korcsoport – leány 300m-es síkfutás 1. helyezés Donka Réka 8.c, 3. helyezés Fekete Petra 8.c
IV. korcsoport – leány 4x100m-es váltó 1. helyezés – országos döntőbe jutottak Berkes Zsófia 8.b, Fekete Petra 8.c, Pasztercsák Lili 7.z, Donka Réka 8.c
IV. korcsoport – fiú 300m-es síkfutás 2. helyezés Benke Berzsián 7.z
IV. korcsoport – fiú 1500m-es síkfutás 3. helyezés Oláh Máté 8.b

Fitness Európa Bajnokság (Csehország)

2018. április 28.

1. helyezés Vida Viktória 4.a

London Bridge Országos Angol Nyelvi Levelezőverseny

2018. április 27.

4. helyezés Pataky Panna 6.b

XIX. Országos Bibliai Történetmondó Verseny – döntő

2018. április 27.

5. helyezés Grubisics Hunor 1.c
6. helyezés Szántai Sándor 2.z
5. helyezés Magó Balázs 6.c
4. helyezés Horvát Alexandra 8.b

Labdarúgás Diákolimpia – megyei

2018. április 27.

3. korcsoport 2. helyezés
Almási Zoltán 7.a, Fekete Balázs 5.c, Gyenti Kristóf 6.a, Harsányi Zalán 5.b, Kányási Dávid József 7.d, Kapusi-Rentka Donát 5.c, Kiss Hunor 5.c, Mátyus Marcell 6.b, Patai Dávid 5.a, Patai Ádám 7.d, Szőke Dániel 5.c, Sztojka Albert 6.b, Tar Gyula 5.z

Hatvani Komplex Tanulmányi Verseny

2018. április 24.

Alsós komplex verseny 3. helyezés Fekete Fruzsina 3.c, Dorogi Mira 4.d, Csaplovics Levente 4.

XIII. Országos Magyar Verseny – Miskolc-Diósgyőr

2018. április 20.

Szövegértés, nyelvtan, helyesírás kategória
1. helyezés Kovács Eszter 7.z Pócsik Anett
4. helyezés Balogh Hanna 3.a
Vers kategória
1. helyezés Demeter Júlia 6.c Pócsik Anett
6. helyezés Nagy Csenge 3.a

Bíber Pál Regionális Rangsorverseny – Szolnok

2018. április 14.

Judo 2. helyezés Rejtő Balázs 3.a

Logo Országos Számítástechnikai Tanulmányi Verseny

2018. április 14.

22. helyezés Dánér Attila 6.a

Tudásbajnokság Levelezős Verseny – megyei döntő

2018. április 13.

Természetismeret
1. helyezés – bejutott az országos döntőbe Fedor Lili Zsuzsanna 5.b
1. helyezés – bejutott az országos döntőbe Tolnai Gergő 6.c
Matematika
1. helyezés – bejutott az országos döntőbe Gyuricsku Márton 4.b
1. helyezés – bejutott az országos döntőbe Szücs Ábel 2.z
Történelem
1. helyezés – bejutott az országos döntőbe Tolnai Gergő 6.c
Anyanyelv
2. helyezés Csuth Boldizsár 3.d
2. helyezés Szilágyi Dorka 5.b
Irodalom, szövegértés
1. helyezés – bejutott az országos döntőbe Pásztori László 3.c
3. helyezés Csuth Boldizsár 3.d
Környezetismeret
3. helyezés Gyuricsku Márton 4.b
3. helyezés Szilágyi Bálint 3.b

XI. Varázsolvas Megyei Szépolvasó Verseny – Mikepércsi Hunyadi J. Ált. Isk.

2018. április 13.

2. évfolyam:
1. helyezés Pótor Áron Márk 2.a
2. helyezés Boros Gábor 2.z
3. évfolyam:
1. helyezés Bogdán Csenge 3.c
6. helyezés Hidvégi-Rácz Luca 3.a
4. évfolyam:
1. helyezés Küzmös Molli 4.z
2. helyezés Rábai Sándor Ákos 4.z

Kaán Károly Országos Természet- és Környezetvédelmi Verseny – megyei forduló

2018. április 13.

5. évfolyam:
3. helyezés Fedor Lili Zsuzsanna 5.b
5. helyezés Bene Dóra 5.z
7. helyezés Cseh Flóra 5.z
6. évfolyam:
6. helyezés Jenei Dániel Csaba 6.b
13. helyezés Sipos Anna Csenge 6.z

Kinizsi Városi Népdaléneklő Verseny

2018. április 12.

3. helyezés Horváth Rozália 2.c

Labdarúgás Diákolimpia Városi Döntő

2018. április 11-12.

II. korcsoport fiú
3. helyezés Bardi Bojta Balázs 3.a, Kiss Bercel 3.c, Kiss Domonkos Mátyás 2.z, Lipóczi Benedek 4.d,
Mosolygó Ábel 3.c, Patai Ádám 3.c, Patai Dávid 5.a, Sólyom Imre 5.d, Tar Kristóf 3.z

XVI. Debreceni Költészeti Fesztivál – “Verset mondok” – szavalóverseny

2018. április 9.

Megyei Versíró verseny 2. helyezés Sipos Anna 6.z

Országos Magyar Kupa 1. forduló

2018. április 7.

Aerobic szakág – formáció 1. helyezés Koncz Szilvia 3.d

Református Iskolák Országos Úszóbajnoksága – Mezőtúr

2018. április 6-7.

I. korcsoport – 25 m gyorsúszás 2. helyezés Kovács Kitti 2.z
I. korcsoport – 25 m hátúszás 2. helyezés Araczki-Szabó Olivér 2.a
I. korcsoport – 25 m hátúszás, pillangó 3. helyezés Kovács Kitti 2.z
I. korcsoport – 25 m pillangó 3. helyezés Araczki-Szabó Olivér 2.a
I. korcsoport – 25 m gyorsúszás 4. helyezés Araczki-Szabó Olivér 2.a
I. korcsoport – 25 m mellúszás 5. helyezés Kovács Kitti 2.z
I. korcsoport – 25 m pillangó 5. helyezés Bálint Benedek 1.d
I. korcsoport – 25 m mellúszás, hátúszás 6. helyezés Bálint Benedek 1.d
II. korcsoport – 4×25 m fiú vegyes váltó
3. helyezés Araczki-Szabó Olivér 2.a, Bálint Benedek 1.d, Karsai Tamás 4.d, Tajti Balázs 4.d
II. korcsoport – pillangó 5. helyezés Mosolygó Ábel 3.c
II. korcsoport – 4×50 m fiú gyorsváltó
5. helyezés Araczki-Szabó Olivér 2.a, Karsai Tamás 4.d, Leskó István 3.a, Tajti Balázs 4.d
II. korcsoport – 4×50 m lány gyorsváltó
5. helyezés Kovács Kitti 2.z, Laboda Ágnes 4.d, Pók Petra 4.d, Virág Ágnes 4.b
II. korcsoport – 4×50 m lány vegyes váltó
5. helyezés Kovács Kitti 2.z, Laboda Ágnes 4.d, Pók Petra 4.d, Virág Ágnes 4.b
III. korcsoport – 4×50 m fiú gyorsváltó
2. helyezés Dobos László 3.d, Fekete Balázs 5.c, Megyeri-Kardos Márkó 6.a, Mosolygó Ábel 3.c
III. korcsoport – 4×50 m fiú vegyes váltó
4. helyezés Fekete Balázs 5.c, Megyeri-Kardos Márkó 6.a, Mosolygó Ábel 3.c, Leskó István 3.a
III. korcsoport – 50 m pillangó 6. helyezés Fekete Balázs 5.c
IV. korcsoport – 50 m pillangó 2. helyezés Kiss Gréta 8.c
IV. korcsoport – 4×50 m lány vegyes váltó
2. helyezés Balogh Lea 6.z, Baráth Evelin 8.c, Cseke Anna 8.c, Kiss Gréta 8.c
IV. korcsoport – 4×50 m lány gyorsváltó
3. helyezés Balogh Lea 6.z, Baráth Evelin 8.c, Cseke Anna 8.c, Kiss Gréta 8.c
IV. korcsoport – 50 m hátúszás 3. helyezés Kiss Gréta 8.c
IV. korcsoport – 50 m pillangó 3. helyezés Baráth Evelin 8.c
IV. korcsoport – 50 m pillangó 4. helyezés Cseke Anna 8.c
IV. korcsoport – 50 m gyorsúszás 5. helyezés Kiss Gréta 8.c
IV. korcsoport – 50 m hátúszás 5. helyezés Baráth Evelin 8.c
IV. korcsoport – 50 m hátúszás 6. helyezés Cseke Anna 8.c
Összesített egyéni pontverseny I-II. korcsoport fiú 7. helyezés Araczki-Szabó Olivér 2.a
Összesített egyéni pontverseny I-II. korcsoport lány 6. helyezés Kovács Kitti 2.z
Összesített egyéni pontverseny III-IV. korcsoport lány 6. helyezés Kiss Gréta 8.c
Iskolák közötti pontverseny 3. helyezés Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

XXI. Országos Bibliaismereti Verseny – Kecskemét

2018. április 6.

3. helyezés Csorba Bulcsú Levente 4.c, Jenei Zsófia Jázmin 4.a, Magi Zsolt 4.a, Pétek Éva Angelika 4.a, Sándor Csanád Emil 4.a

Labdarúgás Diákolimpia – városi

2018. április 2.

3. korcsoport 2. helyezés
Almási Zoltán 7.a, Fekete Balázs 5.c, Gyenti Kristóf 6.a, Harsányi Zalán 5.b, Kányási Dávid József 7.d, Kapusi-Rentka Donát 5.c, Kiss Hunor 5.c, Mátyus Marcell 6.b, Patai Dávid 5.a, Patai Ádám 7.d, Szőke Dániel 5.c, Sztojka Albert 6.b, Tar Gyula 5.z

Megyei Angol Nyelvi Akadályverseny

2018. március 27.

5-6. évfolyam 1. helyezés Hodosi Anna 6.b, Pál Dorottya Réka 6.c, Péter Lili 5.d
7-8. évfolyam 2. helyezés Kerezsi Panna 8.b, Kiss Virág Eszter 8.b, Oláh Martin 7.c

Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő – Kiskunfélegyháza

2018. március 23-25.

I. korcsoport – fiú ‘B’ kategória

12. helyezés Béri Bernát 2.c
16. helyezés Ötvös-Tóth Zétény 3.a

II. korcsoport – fiú ‘A’ kategória

5. helyezés Gulyás Attila
8. helyezés Papp Máté 3.d
9. helyezés Sándor Csanád 4.a

II. korcsoport – fiú ‘B’ kategória

17. helyezés Vizer György 4.a

II. korcsoport – lány ‘B’ kategória

16. helyezés Magura Sára 4.z

III. korcsoport – fiú ‘B’ kategória

5. helyezés Mátyus Marcell 6.b

III. korcsoport – lány ‘A’ kategória

10. helyezés Kiss Vivien 5.d
12. helyezés Dobos Dóra 5.d
13. helyezés Papp Melitta 5.d

Országos Nyelvész Verseny – megyei forduló

2018. március 23.

6. helyezés Csontos Márton 2.c
2. helyezés Csuth Boldizsár 3.d
8. helyezés Zudor Sarolta 3.c
2. helyezés – döntőbe jutott Gyuricsku Márton 4.b
7. helyezés Szilágyi Dorka 5.b
1. helyezés Menyhárt Ágnes 7.c

Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny

2018. március 23.

2. helyezés Kocsis Nóra 8.z

 

Kenguru Matematika Verseny – megyei

2018. március 20.

10. helyezés Holló Barnabás 2.c
5. helyezés Fekete Fruzsina 3.c (Iskolánkból a 3. évfolyam legjobbja)

 

Szabó Magda Verseny – DRK Dóczy Gimnáziuma

2018. március 20.

1. helyezés Huri Andrea, Ócsai Réka, Nagy Benedek 7.c
2. helyezés Vincze Rebeka, Demeter Zsuzsa, Kiss Gréta 8.c

 

Református Iskolák Országos Angol Nyelvi Versenye – Cegléd         

  2018. március 10.                     

  1. helyezés Pál Dorottya 6.c
  2. helyezés Leskovics Péter 5.c
  3. helyezés Szilágyi Ádám 8.b

Bolyai Természettudományi Csapatverseny Országos Döntő – Budapest   

      2018. március 10.      

  1. évfolyam 3. helyezés Veréb Gergely, Kocsis Benedek, Dobos Ábel, Békési Tímea 7.b
  2. évfolyam 7. helyezés Békési Dániel, Vincze Rebeka, Komáromi Balázs, Tar Dorina 8.c

Kelet Magyarország Aerobik Diákolimpia – Makó         

2018. március 4.

Egyéni            1. helyezés     Csarnai Dorina 8.d

Páros              1. helyezés     Erdős Petra 8.d, Ónadi Zsófia 8.b

Trió                 1. helyezés     Csarnai Dorina 8.d, Erdős Petra 8.d, Ónadi Zsófia 8.b

 

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny – megyei forduló       

     2018. március 3.                   

  1. évfolyam : 2. helyezés Szilágyi Dorka 5.b
  2. évfolyam: 2. helyezés Kovács Eszter 6.c

 

XII. Országos Multimédiás Bibliaismereti Verseny, Szentes Kiss Bálint Református Általános Iskola

2018. március 2.

3-4. évfolyam             4. helyezés     Hajdu Csongor Bertalan 4.d, Dvorák Balázs 4.d

5-6. évfolyam             4. helyezés     Kiss István Ádám 6.c, Sós Jázmin 6.c

7-8. évfolyam             1. helyezés     Pluhár Enikő 8.z, Pluhár Anna 8.z

 

Hajdú-Bihar Megyei Klímastratégia kidolgozása és Éghajlatváltozási Platform létrehozásra’ című irodalmi pályázat        

2018. március 1.

különdíj           Kiss István Ádám 6.c

 

Hunyadiak nyomában’ – megyei tanulmányi verseny – Hunyadi János Általános Iskola    

2018. február 26.

Rajz verseny                          3. helyezés     Nádházi Hunor 2.b

Szépolvasó verseny              3. helyezés     Németh Máté 2.b

  1. helyezés     Kertész Benjámin 3.c
  2. helyezés     Küzmös Molli 4.z

III. Stylus Szépírási Verseny – Vésztő      

      2018. február  23.                     

  1. helyezés Őri Boglárka 3.d

Zrínyi Ilona Matematika Verseny – megyei          

2018. február  16.  

  1. helyezés Szilágyi Dorka 5.b

Móra Ferenc megyei vers és prózamondó verseny  

     2018. február  14.  

  1. helyezés Csontos Márton 2.c
  2. helyezés Horváth Flóra 2.c

Hajdú-Bihar Megyei Tollaslabda Diákolimpia – Hajdúszoboszló        

  1. február 10.

A’ kategória II. korcsoport fiú           

  1. helyezés Papp Máté 3.d
  2. helyezés Gulyás Attila 3.a
  3. helyezés Sándor Csanád 4.a

A’ kategória III. korcsoport leány                 

  1. helyezés Kiss Vivien 5.d
  2. helyezés Dobos Dóra 5.d
  3. helyezés Papp Melitta 5.d

B’ kategória I. korcsoport leány                   

  1. helyezés Nagy Nóra 2.d

B’ kategória I. korcsoport fiú            

  1. helyezés Béri Bernát 2.c
  2. helyezés Ötvös-Tóth Zétény 3.a

B’ kategória II. korcsoport fiú           

  1. helyezés Vizer György 4.a

B’ kategória II. korcsoport leány                  

  1. helyezés Magura Sára 4.z
  2. helyezés Gulyás Csenge 4.z

B’ kategória III. korcsoport fiú                      

  1. helyezés Mátyus Marcell 6.b
  2. helyezés Kelemen Martin 5.a

B’ kategória III. korcsoport leány                 

  1. helyezés Kertész Viktória 5.a

 

Bolyai Természettudományi Csapatverseny- Körzeti Forduló   

2018. február 10.

5. évfolyam

2. helyezés Cseh Flóra, Bende Vera, Lukasz Noémi, Bene Dóra 5.z

6. évfolyam

2. helyezés Czégény Adél, Majoros Zsombor, Tolnai Gergő, Kiss István 6.c

7. évfolyam

3. helyezés Antal Róbert, Menyhárt Ágnes, Kiss Mária Krisztina, Jakab Károly

7. évfolyam

1. helyezés – döntőbe jutottak

Veréb Gergely, Dobos Ábel, Kocsis Benedek, Békési Tímea 7.b

8. évfolyam

1. helyezés – döntőbe jutottak

Békési Dániel, Vincze Rebeka, Komáromi Balázs, Tar Dorina 8.c

 

Országos Történelem Tanulmányi Verseny – Megyei forduló 

2018. február 8.

  1. helyezés Menyhárt Ágnes 7.c

Rövidpályás Gyorskorcsolya Diákolimpia – Tatabánya

2018. február 2-4.

  1. helyezés Balogh Hanna 3.a

Úszás Diákolimpia Megyei Döntő – Debrecen    

2018. február 2.

 

I. korcsoport

50 m mellúszás

2. helyezés

Kovács Kitti 2.z

3. helyezés

Araczki-Szabó Olivér 2.a

50 m hátúszás

2. helyezés

Kovács Kitti 2.z

50m gyorsúszás

3. helyezés

Araczki-Szabó Olivér 2.a

II. korcsoport

4x50m leány gyorsváltó

3. helyezés

Dávid Dorka 4.z, Pók Petra 4.d, Laboda Ágnes 4.d, Virág Ágnes 4.b

4x50m fiú gyorsváltó

2. helyezés

Tajti Balázs 4.d, Mosolygó Ábel 3.c, Leskó István 3.a, Dobos László 3.d

 

Teremíjász Európa Bajnokság     

2018. január 27.

Csigás íjász kategória                        1. helyezés     Végh Lili Luca 5.d

 

Debreceni Városi Sakk Diákolimpia      

2018. január 27.

  1. helyezés Szilágyi Dorka 5.b, Pál Zsófia 5.a, Lukácsi Boglárka 7.c

Kölcsey Városi Tanulmányi Verseny       

2018. január 26.

Anyanyelvi csapatverseny 3-4. osztály       

  1. helyezés Szentpéteri Eszter 3.a, Szabó Annamária 4.b, Achim Patrik 4.c

Komplex tanulmányi csapatverseny 2. osztály                   

  1. helyezés Orosi Orsolya 2.z, Szücs Ábel 2.z

Angol 5-6. osztály                  2. helyezés     Pataky Panna 6.b, Zsoldos Milán 6.c

Angol 7-8. osztály                  2. helyezés     Demeter Zsuzsa 8.c, Molnár Dóra 8.b

Komplex természettudomány csapatverseny 7-8. o.                     

  1. helyezés Szalontai Andrea 8.d, Kocsis Nóra 8.z

Matematika 5. osztály            7. helyezés     Petróczi Anna 5.c

Matematika 6. osztály            1. helyezés     Nagy Károly Péter 6.b

Matematika 7. osztály            3. helyezés     Kiss Mária 7.b

Matematika 8. osztály            4. helyezés     Dankó Kincső 8.b

Informatika 7-8. osztály         2. helyezés     Veréb Gergely 7.b

Műveltségi irodalom és könyvtárhasználat 6-7. o.              

  1. helyezés Sipos Anna 6.z, Menyhárt Ágnes 7.c

Történelem 6-7. osztály         2. helyezés     Jámbor Janka 6.b, Pápai Nóra 7.c

Rajz 3-4. osztály                    1. helyezés     Bozán Zsófi 4.z

Rajz 5-6. osztály                    2. helyezés     Zámbori Kincső 6.b

Rajz 7-8. osztály                    2. helyezés     Bokor Zsófia 7.a

 

Népdal- és Daléneklési Fesztivál  

2018. január 25.

kiemelt arany  Szentpéteri Eszter 3.a

kiemelt arany  Nagy Csenge 3.a

kiemelt arany  Huszti Lilla Natasa 3.a

 

“Reading in English” megyei  3 fordulós olvasási verseny   

   2018. január 11.

  1. helyezés Vincze Lilla 7.c

Úszás Diákolimpia – Városi döntő

 2017. december 7.

I. korcsoport

50 m gyorsúszás

1. helyezés Kovács Kitti 2.z

50 m hátúszás

2. helyezés Kovács Kitti 2.z

50 m gyorsúszás

3. helyezés Araczki-Szabó Olivér 2.a

50 m hátúszás

3. helyezés Győriványi Bulcsú Ágost 1.a

II. korcsoport

4×50 m fiú gyorsváltó

2. helyezés Mosolygó Ábel 3.c, Tajti Balázs 4.d, Dobos László 3.d, Leskó István 3.a

4×50 m leány gyorsváltó

2. helyezés Dávid Dorka 4.z, Laboda Ágnes 4.d, Pók Petra 4.d, Virág Ágnes 4.b

50 m mellúszás

3. helyezés Virág Ágnes 4.b

III. korcsoport

50 m mellúszás

2. helyezés Fekete Balázs 5.c

100 m gyorsúszás, 50 m mellúszás

2. helyezés Balogh Lea 6.z

IV. korcsoport

100 m mellúszás

1. helyezés Kiss Gréta Borbála 8.c

4×50 m leány gyorsváltó

1. helyezés Kiss Gréta Borbála 8.c, Baráth Evelin 8.c, Cseke Anna 8.c, Fekete Petra 8.c

100 m gyorsúszás

3. helyezés Kiss Gréta Borbála 8.c

100 m mellúszás

3. helyezés Cseke Anna 8.c

100 m hátúszás

3. helyezés Baráth Evelin 8.c

 

Olvass többet! Nemzetközi olvasást népszerűsítő verseny

  2017. december 7.

5-6. évfolyam             1. helyezés     Molnár Csilla 6.c

5-6. évfolyam             1. helyezés     Rázsó Fanni 6.c

 

“Reklámra fel! Iskolagyümölcs-program verseny     

     2017. december 4.

  1. helyezés Moldvay Gergely 4.z

Református Iskolák Országos Asztalitenisz és Sakk Bajnoksága – Kiskunhalas       

  1. december 2-3.

Asztalitenisz – egyéni            

      1. helyezés     Tar Dániel 6.c

  1.   helyezés     Tar Dorina 8.c

Asztalitenisz – páros               1. helyezés     Tar Dorina 7.c, Tar Dániel 5.c

Sakk – egyéni                         4. helyezés     Nagy Károly Péter 6.b

 

Református Iskolák XV. Országos Adventi Szavaló – és Dicséreténeklő Versenye, Kunhegyesi Református Általános Iskola     

  1. december 1.

  1. helyezés Demény Réka 5.b

XXI. Országos Zsoltáréneklő Verseny, Budapest, Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda   

    2017. november 24.

  1. évfolyam Arany minősítés Orosi Orsolya 2.z
  2. évfolyam Arany minősítés Vitányi Emili 3.z
  3. évfolyam Arany minősítés Magura Sára 4.z
  4. évfolyam Ezüst minősítés Enyedi Nikolett 5.z
  5. évfolyam Arany minősítés Büscsei Botond István 6.z
  6. évfolyam Arany minősítés Sztányi Anna 7.z
  7. évfolyam Bronz minősítés Harcsa Regina 8.z

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny 3-8. osztály megyei forduló

Debrecen, 2017. november 24.

  1. évfolyam
  2. helyezés:    Fekete Fruzsina 3.c
                          Mosolygó Ábel 3.c
                           Szőke Hanna 3.c
                           Zudor Sarolta 3.c

      4. évfolyam

  1. helyezés:     Gyuricsku Márton 4.b
                           Szabó Annamária 4.b
                           Berkes Dorottya 4.b
                           Orbán Sára 4.b

      7. évfolyam

  1. helyezés:     Menyhárt Ágnes 7.c
                           Musta Rebeka 7.c
                           Ócsai Réka 7.c
                           Martinovics Lili 7.c

       8. évfolyam

       2. helyezés:     Balogh Dorottya 8.c
                                  Kiss Gréta 8.c
                                  Szabó Zsuzsanna 8.c
                                  Vincze Rebeka 8.c

Bolyai Matematika Csapatverseny – országos döntő  

Budapest, 2017. november 18.                     

  1. évfolyam
  2. helyezés :Szentpéteri Eszter 3.a, Mosolygó Ábel 3.c, Szilágyi Bálint 3.b, Csukás   Dalma  3.b          

 

Lilla Téri Általános Iskola megyei angol nyelvi versenye – egyéni  

2017. november 17.  

1.hely:  Leskovics Péter    5.c                              

1. hely: Hodosi Anna     6.c                                                   

4. hely:  Veréb Gergő    7.b                                                 

 

Debreceni Református Kollégium Regionális Tehetségkutató Versenye angol nyelvből – egyéni  

2017. november 16.  

1. hely:  Szilágyi Ádám    8.b                                

4. hely:  Oláh Máté          8.b                                              

Református Iskolák XIII. Országos  Mesemondó, Meseíró, Szépíró, Kézműves és Angol/német fordító Találkozó  

Tiszakécske, 2017. november 10.             

Mesemondó verseny                                 

  1. évfolyam Bronz minősítés Demény Réka 5.b
  2. évfolyam Ezüst minősítés Demeter Júlia 6.c

Meseíró verseny                             

  1. évfolyam Arany minősítés Csizmadia Marcell 3.c

Szépíró verseny                              

  1. évfolyam Arany minősítés Borbély Dávid 2.b
  2. évfolyam Arany minősítés Zámbori Kincső 6.b

Kézműves találkozó                                   

  1. évfolyam Ezüst minősítés Balogh Tímea Petra 4.d, Dorogi Mira Eszter 4.d, Hegedűs Dalma 4.d
  2. évfolyam Arany minősítés Kiss Vivien 5.d, Kiss Rebeka Noa 5.d, Papp Melitta 5.d

 

Református Iskolák XXI. Országos Tanulmányi Versenye      

Debrecen, 2017. október 27.                      

Komplex tanulmányi csapatverseny                               

2. évfolyam 1. helyezés     Farkas Örs 2.c, Holló Barnabás 2.c

3-4. évfolyam     1. helyezés     Diviánszky Lilla 3.z, Gyuricsku Márton 4.b, Küzmös Molli 4.z

Bibliaismereti verseny                               

3-4. évfolyam   9. helyezés     Dorogi Mira Eszter 4.d, Dvorák Balázs 4.d

5-6. évfolyam     6. helyezés     Böőr Gréta 6.b, Nagy Imre Ádám 6.b

Angol nyelvi verseny                                 

5-6. évfolyam       2. helyezés     Hodosi Anna 6.b, Pál Dorottya Réka 6.c

7-8. évfolyam       1. helyezés     Szabó Zsuzsanna 8.c, Szilágyi Ádám 8.b

Informatikai Vetélkedő                               

7-8. évfolyam                         1. helyezés     Veréb Gergely 7.b

Természettudományi vetélkedő                           

Matematika 5. évf.                 3. helyezés     Szilágyi Dorka 5.b

Matematika 6. évf.                 2. helyezés     Nagy Károly Péter 6.b

Matematika 7. évf.                 4. helyezés     Kiss Mária Krisztina 7.b

Matematika 8. évf.                 13. helyezés   Dankó Kincső Andrea 8.b

Műveltségi vetélkedő – magyar irodalomból és könyvtárhasználatból                                 

Felső tagozat        1. helyezés     Csukás Anna 6.b, Kolozsvári Vanda 6.b

Műveltségi vetélkedő történelemből                               

6-7. évfolyam    2. helyezés     Kocsis Benedek Ábel 7.b, Nagy Hanga 6.b

Komplex természettudományi csapatverseny                          

7-8. évfolyam 2. helyezés     Dorogi Máté Gáspár 8.c, Vincze Rebeka 8.c

Rajzverseny                         

3-4. évfolyam                         2. helyezés     Magi Zsolt 4.a

 

Kalandra fel Beebottal!                              

I. évfolyam

 2. helyezés   Gábor Hunor 1.b,  Gáspár Abigél Eszter 1.b                   

 3. helyezés     Csukás Levente 1.b, Sándor Kristóf 1.b

 4. helyezés     Kovács Döme 1.b, Nagy Tamás 1.b

 

Bolyai Matematika Csapatverseny – megyei forduló     

Debrecen, 2017. október 13.     

III. évfolyam                

1. helyezés : Szentpéteri Eszter 3.a, Mosolygó Ábel  3.c,  

                       Szilágyi Bálint 3.b, Csukás   Dalma  3.b          

          A CSAPAT BEJUTOTT AZ  ORSZÁGOS   DÖNTŐBE!

V. évfolyam

3. helyezés: Szilágyi Dorka 5.b, Barta Péter 5.b,

                      Petróczi Anna Fruzsina 5.c, Kapusi-Rentka Donát 5.c

 

“Népmese napja” rajzverseny

Püspökladány, 2017. szeptember 29.                  

Felsős kategória                    

Ezüst minősítés: Kiss Hanna Rebeka 2.

 

2016/2017

Diákolimpia Országos Atlétikai Bajnokság

Székesfehérvár 2017. május 25.

  1. helyezés

100 méteres síkfutás Rácz Vivien 8.c

  1. helyezés

300 méteres síkfutás Donka Réka 7.c

 

Református Iskolák Országos Kosárlabda Versenye

Kunszentmiklós 2017. május 23.

  1. helyezés

Csorba Zsuzsanna, Futó Sára, Hawrlant Boglárka,

Hegedűs Dóra, Kálmán Dóra, Kecskeméti

Csenge, Király Viktória, Papp Lilla, Szabó Zita,

Taricska Bianka, Vastag Gabriella, Szakál Dorisz

 

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny országos

döntő

 Budapest, 2017. május 20.

  1. helyezés: Kovács Eszter 6.b
  2. helyezés: Háger Adél 8.b

 

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny jubileumi

szövegalkotási pályázat

  1. május 20.

 

  1. helyezés Ócsai Réka 6.c

 

Bendegúz Tudásbajnokság Országos Döntő

 Szeged, Tiszaparti Általános Iskola

  1. május 20.

Matematika

  1. helyezés: Gyuricsku Marcell

 

XXV: Bolyai János Megyei Matematika Verseny

  1. május 12.

 

  1. helyezés: Szűcs Ábel 1.z

 

Rajzpályázat Arany János születésének 200.évfordulójára

a Szegedi Tudományegyetem Juhász

Gyula Gyakorló Általános Iskolája kiírásában

  1. május 10.

Különdíj:

Komlósi Dorka 2.c, Nyitrai Emília 2.c, Kaló Balázs 2.c

 

Országos Mazsi Matek verseny

Hajdúböszörmény

  1. május 12.

 

  1. helyezés:

Fekete Fruzsina 2.c és Mosolygó Ábel, 2.c

  1. helyezés:

Szentpéteri Eszter 2.a és Szilágyi Bálint 2.c

  1. helyezés:

Bokor Petra 2.b és Suszter Emma 2.b

 

 

Diákolimpia Atlétika Összetett Bajnokság Megyei Döntő

  1. helyezés:

Berkes Zsófia7.b, Jámbor Janka.5.b, Hodosi Anna

5b, Horváth Szaffi, 6.a., Pasztercsák Lili 6.b, Rázsó

Fanni 5.c – 3. korcsoportos leány kategóriában

 

Gulyás Attila 2.a, Kiss Botond 2.a, Patai Ádám 2.c,

Ötvös-Tóth Zétény 2.a, Tacsi Zalán 2.d – 1. korcsoportos

fiú kategóriában

 

  1. helyezés:

Gulyás Lili 2.a, Fekete-Győr Dorka 2.a,

Hidvégi-Rácz Luca 2.a, Keszthelyi Szonja 2.d,

Nagy Csenge 2.a, Nyitrai Lili 2.d – 1. korcsoportos

leány kategóriában

 

XXVI. Hermann Ottó Természettudományi

verseny Hajdú-Bihar megyei döntő

Hajdúszoboszló 2017. április 22

 

  1. helyezés: Sarkadi Máté 8.c – országos döntős

 

Magyar Kosárlabda Szövetség által szervezett

Magyar Nemzeti Utánpótlás Kosárlabda Bajnokság

2016/17. versenyidőszak

Országos döntőbe jutott csapat:

Kenguru korosztály: Bulik Csanád, Molnár Máté,

Kelemen Martin, Fekete Balázs, Csécsei Gergő,

Papp Zalán, Gyarmati Árpád, Gyarmati Miklós,

Zay Máté, Krajczár Dávid, Kincses Milán, Zsoldos

Milán, Mátyus Marcell, Szirák Péter, Kiss-

Győri Imre, Sándor Csanád

 

Országos döntőbe jutott csapat:

Gyermek korosztály: Fekete Balázs, Mátyus Marcell,

Csécsei Gergő, Kincses Milán, Zsoldos Milán,

Jankó Csaba, Tamus Ármin, Tőkés Bálint,

Fazakas Bálint, Nagy Károly Péter, Fekete Bulcsú,

Rajna Zalán, Illés Gergely, Vitányi Dominik,

Vágó Botond

 

Serdülő korosztály: (A Debreceni Kosárlabda

Akadémia csapatának tagjaként) Lovas Botond,

Pallás Tamás, Kiss Marcell

 

„Dobd a kosárba” Jamboree versenyrendszer

  1. helyezés – országos döntőbe jutott csapat

Csapattagok: Bulik Csanád, Molnár Máté, Sándor

Csanád, Kincses Boldizsár, Gyulai Botond,

Tóth-Sturza Márkó, Papp Máté, Szűcs Nándor,

Némethy Máté, Kövesi Bálint, Szőke Hanna, Borbély

Dávid, Kiss Mátyás, Magyar Dániel, Kertész

Benjámin

 

ATLÉTIKA -DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐ

EGYÉNI BAJNOKSÁG

  1. május 9.

 

  1. helyezés:

 Pasztercsák Lili 6.z 60 m – országos döntőbe jutott

 Rácz Vivien 8.c távolugrás – országos döntőbe jutott

 

  1. helyezés:

 Rácz Vivien 8.c 100 m – országos döntőbe jutott

 Donka Réka 7.c – országos döntőbe jutott

Fehér Koppány 8.b 100 m

 

  1. helyezés:

Tacsi Hunor 6.d 600 m,

Bökönyi Adrián 8.b 300 m

Balogh Zoltán 7.a 1500 m

 

Országos Református Labdarúgó bajnokság

2017. május 8. Balmazújváros

  1. helyezés:

III. korcsoport – Tar Gyula 4.z., Gyenti Kristóf 5.a.

Helmeczy Petra 5.a., Rajna Zalán 5.z., Molcsányi

Róbert 6.a., Vári-Patai Noel 6.a., Bunda Máté 6.b.,

Makai Benedek 6.b., Németh Dávid 6.b., Kis Máté

6.d., Tacsi Hunor 6.d., Rádai Ádám 6.d., Almási

Zoltán 6.d., Rizán Zsombor 7.d

 

Reading in English’ 3 fordulós angol nyelvi angol

olvasási verseny – megyei

  1. május 7.

 

  1. helyezés Vincze Lilla 6.b
  2. helyezés Csontos Levente 5.c
  3. helyezés Magó Balázs 5.c

 

Varázsceruza megyei helyesíró verseny

  1. április 28.

 

  1. helyezés: Menyhárt Ágnes 6.c

 

Bibliatörténeti rajzverseny

Gyula, 2017 május

  1. helyezés Szilágyi Bálint 2.b

 

Mozaik Tanulmányi Verseny – országos

  1. helyezés Szilágyi Bálint 2.b – matematika
  2. helyezés Szilágyi Bálint 2.b – környezetismeret

 

Kosárlabda Diákolimpia Országos Elődöntő

  1. április 21.

 

  1. korcsoport – leány
  2. helyezés:

Csorba Zsuzsanna, Futó Sára, Hawrlant Boglárka,

Hegedűs Dóra, Kálmán Anna, Kálmán Dóra,

Kecskeméti Csenge, Király Viktória, Kómodi Lili,

Papp Lilla, Szabó Zita, Taricska Bianka, Vastag

Gabriella

 

III. korcsoport – leány

  1. helyezés:

Kecskeméti Csenge, Hegedűs Dóra, Király Viktória,

Hawrlant Boglárka, Futó Sára, Papp Lilla, Sarkadi

Milla, Kálmán Dorka, Nagy Manna, Keszthelyi

Kamilla, Szabados Dorottya, Fárbás Eliza

 

Labdarúgó Diákolimpia – megyei döntő  

  1. április 12.

II. korcsoport 2. helyezés            

Bardi Bojta Balázs 3.a, Bulik Csanád 3.a, Fekete Balázs 4.c, Grecskó Marcell 4.z, Harsányi Zalán 4.b, Kapusi-Rentka Donát 4.c, Kiss Bercel 2.c, Kiss Hunor 4.c, Kovács Ármin 4.d, Patai Dávid 4.c, Sólyom Imre 4.d, Szőke Dániel 4.c

 I. Diószegi Megyei Komplex Tanulmányi Verseny

 Berettyóújfalu, 2017. április 10.

Magyar nyelv és irodalom

  1. helyezés: Szirák Péter 4.c

Magyar nyelv és irodalom

     2.helyezés: Oláh Mira Karina 4.a

Környezetismeret  

     3. helyezés: Kiss-Győri Imre 4.a

Csapatverseny

2. helyezés:

Oláh Mira Karina 4.a, Kiss-Győri Imre 4.a, Szabados Dorottya 4.a

 

Református Iskolák Országos Angol Nyelvi Versenye

Cegléd, 2017. április 10.                 

  1. helyezés Pál Dorottya 5.c

     1. helyezés Veréb Gergely 6.b

  1. helyezés Szilágyi Ádám 7.b

 

Arany János Városi Szavalóverseny       

  1. április 10.

5-6. évfolyam    1. helyezés     Sipos Anna 5.z

  1. helyezés Demeter Júlia 5.c

7-8. évfolyam     3. helyezés     Vincze Rebeka 7.c

 

“Egyszer volt, hol nem volt…” Megyei angol nyelvi vetélkedő

  1. április 10. 

4. helyezés Menyhárt Ágnes 6.c, Tímár Lilianna 6.c, Oláh Martin 6.c

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-földtan Verseny – Megyei forduló

  1. április 8. 

4. helyezés Galambos Árpád 8.b

 

“Velünk az Isten” Országos Bibliaismereti Verseny

Kecskemét, 2017. április 8.            

  1. helyezés Már Balázs 5.a, Tolnai Gergő 5.c, Vágó Botond 5.c, Sándor Csenge Anna 5.c,

Pál Dorottya Réka 5.c

 

Református Iskolák Országos Úszóbajnoksága – XIII. Széchy Tamás Emlékverseny

Mezőtúr, 2017. április 7-8.              

  1. korcsoport 25 m hát 1. helyezés Mosolygó Ábel 2.c
  2. korcsoport 25 m pillangó 1. helyezés Mosolygó Ábel 2.c
  3. korcsoport 50 m pillangó 1. helyezés Rádai Máté 8.a
  4. korcsoport 25 m gyors 2. helyezés Mosolygó Ábel 2.c
  5. korcsoport 50 m gyors 2. helyezés Rádai Máté 8.a
  6. korcsoport 50 m mell 2. helyezés Rádai Máté 8.a
  7. korcsoport 50 m hát 2. helyezés Rádai Máté 8.a
  8. korcsoport 4x50m fiú vegyesváltó 2. helyezés Rádai Máté 8.a, Rádai Ádám 6.d, Tacsi Hunor 6.d,

Czapp Vilmos 6.c

  1. korcsoport 4x50m lány vegyesváltó 2. helyezés Fekésházy Eszter 8.c, Tóth Tamara 8.c,

Kiss Gréta Borbála 7.c, Fekete Petra 7.c

  1. korcsoport 25 m mell 3. helyezés Mosolygó Ábel 2.c
  2. korcsoport 25 m hát 3. helyezés Kovács Kitti 1.z
  3. korcsoport 25 m pillangó 3. helyezés Kovács Kitti 1.z
  4. korcsoport 50 m hát 3. helyezés Tóth Tamara 8.c
  5. korcsoport 4x50m lány gyorsváltó 3. helyezés Fekésházy Eszter 8.c, Tóth Tamara 8.c,

Kiss Gréta Borbála 7.c, Cseke Anna 7.c

  1. korcsoport 25 m gyors 4. helyezés Kovács Kitti 1.z
  2. korcsoport 50 m gyors 4. helyezés Tóth Tamara 8.c

III. korcsoport 4x50m lány vegyesváltó  4. helyezés     Baráth Evelin 7.c, Dóka Mercédesz 6.z,

Lukácsi Boglárka 6.c, Mikó Mária Nina 6.z

  1. korcsoport 25 m gyors 5. helyezés Dobos László 2.d

III. korcsoport 50m gyors                  5. helyezés     Czapp Vilmos 6.c

  1. korcsoport 50 m pillangó 5. helyezés Tóth Tamara 8.c

III. korcsoport 4x50m fiú gyorsváltó      5. helyezés     Fekete Balázs 4.c, Vitányi Dominik 5.b,

Tamus Ármin 5.b, Jakab Károly 6.b

III. korcsoport 4x50m lány gyorsváltó    5. helyezés     Mikó Mária Nina 6.z, Baráth Evelin 7.c,

Dóka Mercédesz 6.z, Lukácsi Boglárka 6.c

  1. korcsoport 4x25m lány vegyesváltó 5. helyezés Laboda Ágnes 3.d, Pók Petra 3.d, Lukácsi Blanka 4.c,

Kovács Kitti 1.z

III. korcsoport 4x50m fiú vegyesváltó    5. helyezés     Vitányi Dominik 5.b, Mosolygó Ábel 2.c,

Fekete Balázs 4.c, Tamus Ármin 5.b

  1. korcsoport 50 m pillangó 6. helyezés Fekésházy Eszter 8.c
  2. korcsoport 4x50m lány gyorsváltó 6. helyezés Virág Ágnes 3.b, Laboda Ágnes 3.d, Pók Petra 3.d,

Lukácsi Blanka 4.c

  1. korcsoport 4x50m lány gyorsváltó 6. helyezés Rádai Ádám 6.d, Rádai Máté 8.a, Tacsi Hunor 6.d,

Czapp Vilmos 6.c

Egyéni pontversenyben I-II. korcsoport 2. helyezés     Mosolygó Ábel 2.c

Egyéni pontversenyben III-IV. korcsoport    2. helyezés     Rádai Máté 8.a

Iskolák pontversenyében   3. helyezés :    Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

 

Szabó Magda Szavalóverseny

  1. április 7.

2. helyezés Halász Árpád 8.b

 

Bendegúz Tudásbajnokság – megyei verseny

  1. április 7.

Matematika                

  1. helyezés Gyuricsku Márton 3.b Országos döntős
  2. helyezés Szilágyi Dorka 4.b
  3. helyezés Achim Patrik 3.
  4. helyezés Nagy Károly Péter 5.
  5. helyezés Szilágyi Bálint 2.b

Környezetismeret      

  1. helyezés Csukás Dalma 2.b
  2. helyezés Fedor Lili Zsuzsanna 4.
  3. helyezés Szilágyi Bálint 2.b
  4. helyezés Bozán Zsófi 3.

Anyanyelv                 

  1. helyezés Szilágyi Dorka 4.b
  2. helyezés Menyhárt Ágnes 6.c
  3. helyezés Gyuricsku Márton 3.b
  4. helyezés Petróczi Anna Fruzsina 4.

Irodalom, szövegértés                      

  1. helyezés Gyuricsku Márton 3.b

 

Varázsolvas Megyei Szépolvasó Verseny

Mikepércs, 2017. április 7.             

  1. évfolyam 3. helyezés Bogdán Csenge 2.c
  2. évfolyam 1. helyezés Küzmös Molli 3.z
  3. évfolyam 3. helyezés Sári Gitta 4.a

Alapműveleti matematika verseny           

  1. április 7.      

3. helyezés Petróczi Anna 4.c

 

Kaán Károly Természet- és Környezetismereti Verseny – megyei döntő      

  1. április 7.

összetett                     1. helyezés     Pető Boróka 6.z

  1. évfolyam 2. helyezés Jenei Dániel 5.b
  2. évfolyam 5. helyezés Sipos Anna 5.z
  3. évfolyam 7. helyezés Békési Tímea 6.b
  4. évfolyam 10. helyezés Veréb Gergely 6.b

 

“Egyszer volt, hol nem volt…” Játékos kompetencia alapú vetélkedő – Megyei

  1. április 7.

2. helyezés Ács Alíz 3.b, Hunyadi Panna 3.b, Szirák Péter 4.c, Vitéz Kata 4.c

7. helyezés Kapusi-Rentka Olivér 3.b, Nagy Ágnes 3.b, Petróczki Anna Fruzsina 4.c,

Mohácsi Ágnes Lili 4.c

 

Labdarúgás Diákolimpia – megyei elődöntő       

  1. április 6. 

II. korcsoport 1. helyezés

Bardi Bojta Balázs 3.a, Bulik Csanád 3.a, Fekete Balázs 4.c,Grecskó Marcell 4.z, Harsányi Zalán 4.b, Kapusi-Rentka Donát 4.c, Kiss Bercel 2.c, Kiss Hunor 4.c, Kovács Ármin 4.d, Patai Dávid 4.c, Sólyom Imre 4.d, Szőke Dániel 4.c

 

Labdarúgás Diákolimpia – városi döntő  

  1. március 27.  

II. korcsoport 1. helyezés

Bardi Bojta Balázs 3.a, Bulik Csanád 3.a, Fekete Balázs 4.c,Grecskó Marcell 4.z, Harsányi Zalán 4.b, Kapusi-Rentka Donát 4.c, Kiss Bercel 2.c, Kiss Hunor 4.c, Kovács Ármin 4.d, Patai Dávid 4.c, Sólyom Imre 4.d, Szőke Dániel 4.c

 

Megyei Történelem Verseny (A Reformáció 500. és a Tiszántúli Református Egyházkerület 450. évfordulója alkalmából rendezett verseny)

  1. március 27.  

1. helyezés Óndai Zsófia 7.b, Barna Zsófia 7.b, Dorogi Máté 7.c, Cseke Anna 7.c

 

“Természet Varázsa” Komplex Természettudományi csapatverseny, Országos Döntő

Eger, 2017. március 25.             

  1.  helyezés Komáromi Balázs 7.c, Békési Dániel Zsolt 7.c
  2.  helyezés + legjobb szövegelemzők különdíja Tar Dorina 7.c, Vincze Rebeka 7.c

Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő

Kiskunfélegyháza, 2017. március 24-26.           

 I. korcsoport – leány: 12. helyezés Magura Sára 3.z

I. korcsoport – leány: 24. helyezés Szentpéteri Eszter 2.a

I. korcsoport – fiú: 18. helyezés Papp Máté 2.d

I. korcsoport – fiú: 26. helyezés Gulyás Attila 2.a

I. korcsoport – fiú 27. helyezés Rejtő Balázs 2.a

II. korcsoport – fiú: 6. helyezés Mátyus Marcell 5.b

III. korcsoport – fiú:   1. helyezés  Tóth Kristóf  6.b

Általános iskolák közötti pontverseny  1. helyezés     Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

 

VIII. Országos Népzenei Verseny

  1. március 24-26.

III. korcsoport – Énekegyüttes kategória                  

  1. helyezés Veres Hunor 7.b, Veres Réka 4.a (Kispendely énekegyüttes)
  2. helyezés Veres Hunor 7.b (Bőgatya énekegyüttes)
  3. korcsoport – Szólóének kategória
  4. helyezés Veres Réka 4.a

Béres Ferenc Országos Éneklő Verseny

Budapest, Julianna Református Általános Iskola

  1. március 24.

  • Orosi Orsolya 1/z (ezüst minősítés)
  • Vitányi Emili 2/z (arany minősítés)
  • Harmati Laura 3/z (arany minősítés)
  • Enyedi Nikolett 4/z (arany minősítés)
  • Horvát Nikolett 5.z (arany minősítés) II. helyezés
  • Péter-Szarka Teodóra 6.z (ezüst minősítés)
  • Harcsa Regina 7.z (ezüst minősítés)
  • Szalóki Laura 8.z (arany minősítés)
  • Felső tagozatos csapat: Dulai Luca 5.z, Kálmán Dorka 5.z, Kiss Borbála 5.z – arany minősítés

 

Petőfi Napok – Petőfi Sándor Általános Iskola   

  1. március 23.

Megyei Versíró verseny                   

  1. helyezés Vitéz Kata 4.c

Városi Szövegértő verseny              

  1. helyezés Szabó Annamária 3.b
  2. helyezés Ács Dóra 3.b

Fejtörők, rejtvények – megyei csapatverseny                     

  1. helyezés Berkes Dorottya 3.b, Fekete Balázs 4.c, Szirák Péter 4.c
  2. helyezés Gyuricsku Márton 3.b, Kiss Hunor 4.c, Szőke Dániel 4.c

 

Madarak és Fák Napja Országos Verseny – Területi Döntő     

  1. március 23. 

2. helyezés Tóth Kristóf 8.a, Szabó Lili 8.a, Czégény Gréta 8.a

3. helyezés Mátrai Sebestyén 8.b, Laboda Balázs 8.b, Galambos Árpád 8.b

5. helyezés Magi Jázmin 6.c, Felszeghy Luca 6.c, Nagy Benedek 6.c

 

Angol nyelvi akadályverseny        

  1. március 23.

7-8. évfolyam csapat                        

2. helyezés     Herczku Tamara  8.c, Kovács Marietta   8.c

                          Szabó Viktória Mária  7.b 

 

Szabó Magda irodalmi vetélkedő

  1. március 22.    

1. helyezés Ökrös Dalma 8.b, Müller Lili 8.b, Veres Anna 8.b

 

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia NyelvÉSZ Verseny – megyei forduló     

  1. március 17. 

4. helyezés Menyhárt Ágnes 6.c

4. helyezés Gyuricsku Márton 3.b

13. helyezés Szabó Annamária 3.b

 

Bolyai Természettudományi Csapatverseny Országos Döntő

Budapest, 2017. március 11.

6. évfolyam

2. helyzés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

Veréb Gergely, Kocsis Benedek, Dobos Ábel, Békési Tímea

8. évfolyam

2. helyzés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

Laboda Balázs, Mátrai Sebestyén, Tóth Kristóf Imre, Galambos Árpád

 

Multimédiás Bibliaismereti és Prezentációs Országos Verseny

Szentes, 2017. február 24.

 Multimédiás Bibliaismereti Verseny

I. korcsoport (3-4. évfolyam)   

     1. helyezés: : Földvári Gergő Miklós 4.a és Leskovics Péter 4.a  

II. korcsoport (5-6. évfolyam)  

     1. helyezés: Menyhárt Ágnes 6.c és Antal Róbert  6.c

III. korcsoport (7-8. évfolyam)

     2. helyezés: Szabó Kinga  8.z és Vincze Kármen 8.z

Prezentációs verseny

  1. helyezés: Kovács Marietta Mária 8.c    
  2.  –
  3. helyezés: Kató Csenge 8.c

 

ÚSZÁS DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐ

DEBRECEN, 2017.FEBRUÁR 7.

II.HELY:

KOVÁCS KITTI I .korcsoport  50m hátúszás

III.HELY:

DOBOS LÁSZLÓ I. korcsoport 50m gyorsúszás

V.HELY:

4X50m leány gyorsváltó:

BARÁTH EVELIN, DÓKA MERCÉDESZ, HORVÁTH ILONA, MIKÓ MÁRIA NINA

VI.HELY:

MOSOLYGÓ ÁBEL I .korcsoport  50m hátúszás

DOBOS LÁSZLÓ     I. korcsoport 50m mellúszás

KOVÁCS KITTI       I. korcsoport 50m mellúszás

4x50m fiú gyorsváltó:

GYÖNYÖRŰ BENEDEK, RÁDAI ÁDÁM, VITÁNYI DOMINIK, TACSI HUNOR

 

Kyokushin Karate Diákolimpia területi selejtezője,

melyen 7 megye karatékái képviseltették magukat

Gyermek I. korosztály

Kata (formagyakorlat)

1. helyezés: Kollár Nóra 3.C

 

Megyei angol logikai-rejtvényfejtő csapatverseny

Debrecen, Fazekas Mihály Általános Iskola

2016. december 5.

3. helyezés:   Csendom Anna   8.b                                                               

                           Szilágyi Ádám   7.b                                                                   

4. helyezés:  Jámbor Janka   5.b                                                                   

                           Balogh Árven    6.c

 

Református Iskolák XXI.Országos Adventi Szavaló – és Dicséreténeklő Versenye

Kunhegyesi Református Általános Iskola

2016. november 25.

Különdíj:  Demény Réka 4.a

 

Regionális Angol nyelvi Tehetségkutató Versenya debreceni Református Kollégium Gimnáziuma által szervezett kétfordulós verseny

2016. október 27. (írásbeli) és november 24. (szóbeli)

3. helyezés: Bán- Földváry Lóránd   8.b

 

Országos Zsoltáréneklő Verseny, Budapest, Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda

2016. november 18.

Vitányi Emili 2.z  arany minősítés és   II. helyezés

Magura Sára  3.z  arany minősítés és II. helyezés

Cseh Flóra  4.z  arany minősítés

Kiss Borbála  5.z  arany minősítés

Kiss Mirtill  6.z  arany minősítés

Harcsa Regina  7.z  arany minősítés

Szalóki Laura  8.z  arany minősítés és  III. helyezés

 

Református Iskolák Országos Mesemondó, Meseíró, Kézműves és Szépíró Találkozója Tiszakécskei Református Általános Iskola

2016. november 11.

Mesemondó verseny

Ezüst minősítés: Demeter Júlia 5.c

Ezüst minősítés: Kiss Róbert 6.c

Meseíró verseny

Ezüst minősítés: Csécsei Gergő 5.b

Ezüst minősítés:  Soós Jázmin 5.c

Szépíró verseny

Arany minősítés: Nyitrai Lili 2. b

 Ezüst minősítés: Szilágyi Dorka 4. b

 Arany minősítés: Musta Rebeka 6. c

Kézműves csapatverseny

Arany minősítés: Dorogi Míra 3.d, Hegedűs Dalma 3.d, Balogh Tímea 3.d

Angol Fordító Verseny

Arany minősítés:     Szabó Viktória Mária 7.b                                                  

Arany minősítés :    Bányai Angéla    8.b                                                          

 

 

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló

2016. október 14.

3. évfolyam

5. helyzés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

Gyuricsku Márton, Nagy Ágnes, Schuster Aron, Szécsi Dávid

6. évfolyam

5. helyzés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

Csaplovics Enikő, Kiss Mária Krisztina, Kocsis Benedek, Veréb Gergely

 

A 2015/2016. tanévben

 

Herman Ottó Természetismereti Tesztverseny Országos Döntője

Budapest, 2016. június 5.

3. évfolyam:

3. helyezés: Bene Dóra 3.z

4. helyezés: Kovács Julianna 3.z

5. helyezés: Magura Luca 3.z

4. évfolyam:

4. helyezés: Jenei Dániel 4.a

5. évfolyam:

5. helyezés:Magi Jázmin 5.c

6. évfolyam:

7. helyezés:  Békési Dániel 6.c

8. helyezés: Tar Dorina 6.c

 

Herman Ottó országos biológia verseny – országos döntő

2016.május 27-29. 

7. évfolyam
 6. helyezés: Sarkadi Máté 7.c

Herman Ottó országos biológia verseny – megyei döntő

2016.április 25. 

7. évfolyam
1. helyezés: Sarkadi Máté 7.c

 

Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny megyei döntője

2016. április 18.

5. évfolyam:

1. helyezés: Pető Boróka

6. évfolyam:

2. helyezés: Tar Dorina

 

Református Általános Iskolák XII. Országos Magyar Versenye

Miskolc-Diósgyőr, 2016. április 15.

Versmondás

4. évfolyam

2. helyezés: Sípos Anna

Anyanyelv

3. évfolyam

1. helyezés: Szirák Péter

7. évfolyam

3. helyezés: Kovács Marietta

8. évfolyam

3. helyezés: Berki Lóránt

Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny Megyei Döntő

Debrecen, 2016. április 5.

7. évfolyam
3. helyezés: Galambos Árpád  7.b

Sári Gusztáv Megyei Történelem Verseny

Debrecen

7. évfolyam

5. helyezés: Gáspár Dorottya 7.c

 

Református Iskolák Országos Angol Nyelvi Versenye

Cegléd, 2016. március 5.

6. évfolyam

1. helyezés: Szakál Kende 6.

4. helyezés: Mászlai Gergő 6

7. évfolyam

2. helyezés: Galambos Árpád 7.b

8. évfolyam

2. helyezés: Berki Lóránt 8.b

3. helyezés: Papp Dániel 8.b

 

Kosárlabda Diákolimpia városi – megyei forduló

2. helyezés: Gál-Kovács Dóra 8.b, Karácsony Lilla 8.b, Dusa Ramóna 8.a, Taricska Bianka 7.b,

                      Csorba Zsuzsa 7.b, Vastagh Gabriella 7.z, Jankó Dóra 6.c, Szabó Zita 6.c,                        

                      Kecskeméti Csenge 6.b, Kiss Gréta 6.d, Hawrlant Boglárka 4.z

 

Kazinczy Kupa atlétikai összetett csapatverseny

3. helyezés: Donka Réka 6.c, Oláh Máté 6.b, Sándor Zsófia 6.z, Szalontai Ferenc 6.z,

                      Tacsi Hunor 5.d

 

ÚSZÁS DIÁKOLIMPIA ORSZÁGOS DÖNTŐ

Győr, 2016. március 8.

12.hely :RÁDAI MÁTÉ 100m hátúszás III.Korcsoport “A” kategória

 

A Karácsony Sándor Általános Iskola megyei idegen nyelvi akadályversenye – csapatverseny

2016. március 5.

2. helyezés: Berkes Petra 6.c

                      Fekete Petra 6.c

                      Veréb Gergő 5.b

 

Multimédiás Bibliaismereti és Prezentációs Országos Verseny

Szentes, 2016. március 5.

 

Multimédiás Bibliaismereti Verseny

I. korcsoport (3-4. évfolyam)

      1. helyezés: Kiss István 4/c és Sós Jázmin 4/c

II. korcsoport (5-6. évfolyam)

     1.  helyezés: Nagy Anna 6/c és Pluhár Anna 6/z

III. korcsoport (7-8. évfolyam)

    2. helyezés: Felszeghy Flóra 8/b és Gőz Anna 8/b

Prezentációs verseny

Komáromi Balázs 6/c különdíj

Vincze Rebeka 6/c III. helyezés

 

Zrínyi matematika verseny

Derecske, 2016. március 2.

10.hely: Kis Mária 5. évfolyam

4. hely: Nagy Bence 6. évfolyam – meghívás az országos döntőbe

 

STYLUS országos szépírási verseny döntő

Kis Bálint Református Általános Iskola

Vésztő, 2016. február 26.

2. évfolyam:  Virág Ágnes II. helyezés

3. évfolyam:  Szilágyi Dorka I. helyezés

6. évfolyam: Komódi Lili I. helyezés

8. évfolyam: Gőz Anna III. helyezés

 

ÚSZÁS DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐ   „B” kategória

Debrecen, 2016. február 3.

4.hely   :         Fekésházy Eszter   100m mellúszás    IV..korcsoport

                        4x50m fiú gyorsváltó  II.korcsoport:

                         Jakab Károly, Tamás Zsombor, Zsoldos Milán, Rádai Ádám

 

5.hely   :        Szakács Ádám  100m hátúszás   III.korcsoport

8.hely   :        Szakács Ádám  100m gyorsúszás   III. korcsoport

9.hely :         Balogh Lea       50m mellúszás        II.korcsoport

 

Asztalitenisz Diákolimpia

Tar Dániel 4.a –  városi és megyei 1. helyezés

Tanítványunk továbbjutott az országos döntőbe!

Tar Dorina 6.c –  városi 1.helyezés, megyei 3. helyezés

 

Református Iskolák Országos Asztalitenisz Bajnoksága

Egyéni

2.helyezés: Tar Dorina 6.c

4.helyezés: Tar Dániel 4.a

Páros

2..helyezés: Tar Dorina és Tar Dániel

 

ÚSZÁS DIÁKOLIMPIA

DEBRECEN VÁROSI DÖNTŐ

2015. december 7.

I.HELY :

Fekésházy Eszter  100m mellúszás-  IV .korcsoport  „B”kategória

Rádai Máté             100m gyorsúszás- III. korcsoport „A”kategória

II.HELY:

4x50m fiú gyorsváltó II. korcsoport: Fekete Balázs, Jakab Károly, Tamás Zsombor,Zsoldos Milán

Szakács Ádám        100m hátúszás – III. korcsoport „B” kategória

III.HELY:

Szakács Ádám        100m gyorsúszás- III. korcsoport „B” kategória

Fekésházy Eszter   100m  gyorsúszás – IV. korcsoport „B”kategória  

Rádai Máté             100m  mellúszás- III.korsoport  „A” kategória

Kovács Gyula           100m mellúszás – V, korcsoport „A” kategória

IV.HELY:

Fekete Balázs         50m mellúszás- II. korcsoport

VI.HELY:

Balogh Lea              50m mellúszás- II.korcsoport

 

Játék és Gondolkodás Természettudományi Csapatverseny

Debrecen, Szent József Gimnázium

2015. december 2.

2. helyezés: Kovács Balázs, Kertész István, Hodosi Máté 8.b

5. helyezés: Csontos Bence, Laboda Balázs, Galambos Árpád 7.b

7 .helyezés: Komáromi Balázs, Békési Dániel, Tar Dorina 6.c

 

Református Iskolák XX.Országos Adventi Szavaló – és Dicséreténeklő Versenye

Kunhegyesi Református Általános Iskola

2015. november 27.

Sipos Anna 4.z osztályos tanuló – III. helyezés (3-4. évfolyam)

Tímár Lilianna 5.c osztályos tanuló – Különdíj (5-6. évfolyam)

Bellon Bíborka 7.c osztályos tanuló – I. helyezés (7-8. évfolyam)

 

Országos Zsoltáréneklő Verseny,
Budapest, Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda

2015. november 20.

Magura Sára 2/z (arany minősítés) III. helyezés
Gábor Hajna 3/z (ezüst minősítés)
Horvát Nikolett 4/z (arany minősítés) III. helyezés
Zákány Dorka 5/z (arany minősítés)
Komódi Lili 6/z (bronz minősítés)
Szalóki Laura 7/z (ezüst minősítés)

Debreceni Református Kollégium Regionális Tehetségkutató Versenye angol nyelvből – egyéni verseny

2015. október 21. ( 1.forduló-írásbeli)
2015. november 19. ( 2. forduló-szóbeli)

1. helyezes: Berki Lóránt 8.b

3. helyezés: Hodosi Máté 8.b

3. helyezés: Papp Dániel 8.b

Református Iskolák Országos Mesemondó, Meseíró, Kézműves és Szépíró Találkozója
Tiszakécskei Református Általános Iskola

2015. november 13.

Szépírók:

3. osztály: Szilágyi Dorka – arany minősítés

5. osztály: Horváth Szaffi – bronz minősítés

6. osztály: Komódi Lili – bronz minősítés

Meseírók:

4. osztály: Sípos Henrietta -arany minősítés

6. osztály: Vitéz Anna – bronz minősítés

Mesemondók:

1. osztály: Vattai Luca – ezüst minősítés

3. osztály: Cseh Flóra – ezüst minősítés

6. osztály: Berkes Petra – arany minősítés

Diákolimpia Városi-Megyei Mezei Futóbajnokság

Debrecen, 2015. november 11.

I. kcs. Leány
Egyéni:
Csorba Anna Városi: II. helyezés

Csapat: (Csorba Anna 2,d, Berkes Dorka 2.b, Nagy Csenge 1.a, Ács Dóra 2.b, Ács Aliz 2.b, Juszku Abigél2.c)

Városi: II.helyezés
Megyei: VI. helyezés

II. kcs. Fiú

Csapat: (Szőke Dániel 3.c, Patai Dávid 3.c, Bökönyi Martim 4.b, Teremy ferenc 3.c, Szirák Máté 3.c)

Városi: II. helyezés
Megyei: V. helyezés

III. kcs. Fiú

Egyéni:
Oláh Máté 6.b Városi III. helyezés

Megyei VIII.h.

Csapat: (Oláh Máté 6.b, Balogh Zoltán 6.a, Szőlősi Bertalan 6.a, Benke Berzsián 5.z)

Városi: I.helyezés
Megyei: III.helyezés

III.kcs. Leány

Csapat: (Teremy Dóra 5.a, Horváth Szaffi 5.a, Venter Flóra 6.z, Mitró Vera 6.z, Kertész Panna 5.a)

Városi: II.helyezés
Megyei: VI.helyezés

IV. kcs. Leány

Csapat: (Csorba Zsuzsanna 7.b, Fitori Regina 7.b, Ökrös Dalma 7.b, Fazekas Fanni 7.a)

Városi: I.helyezés
Megyei: IV.helyezés

Tanulmányi és sportversenyek eredményei

kistk torna 4

A 2014/2015. tanévben

Eger, 2015. június 13-15.

A tanév utolsó napjaiban Eger volt a helyszíne a III. korcsoport kézilabda, kosárlabda, labdarúgás és röplabda országos döntőinek.

A Kosárlabda Diákolimpia Országos Döntőjében a 3. helyen végzett iskolánk III. korcsoportos leány csapata.
A csapat tagjai: Csorba Zsuzsanna (2002), Hawrlant Boglárka Eszter (2005), Jankó Dóra (2003), Kálmán Anna (2003), Kálmán Dóra (2005), Kecskeméti Csenge (2004), Király Viktória (2004), Kiss Gréta (2003), Szabó Zita (2003), Szakál Dorisz (2002), Taricska Bianka (2002), Vastag Gabriella (2002).

A Labdarúgó Diákolimpia Országos Döntőjében a 3. helyen végzett iskolánk III. korcsoportos fiú csapata.
A csapat tagjai: Bernád Szabolcs, Bökönyi Adrián, Czapp Sebestyén, Kiss Marcell, Kocsis Gergely, Komáromi Balázs, Kovács Roland, Lipők Lambert, Major Sámuel, Márkus Máté, Nagy Gergő, Orbán Alex, Papp Mátyás, Prokisch Dominik, Szirbucz Milán.
A torna gólkirálya Major Sámuel lett 9 szerzett góllal.

Labdarúgás Diákolimpia I. korcsoport megyei döntő

Debrecen, 2015. április 30.

3.helyezés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

A csapat tagjai: Balpataki Bence, Fekete Balázs, Grecskó Marcell, Kapusi –Rentka Donát, Kelemen Martin, Kiss Hunor, Kovács Ármin István, Patai Dávid, Sárvári Dávid, Sólyom Imre, Szőke Dániel

Labdarúgás Diákolimpia III. korcsoport megyei döntő

Debrecen, 2015. április 30.

1.helyezés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

A csapat tagjai: Bernád Szabolcs, Bökönyi Adrián, Czapp Sebestyén, Kiss Marcell, Kocsis Gergely, Komáromi Balázs, Kovács Roland, Lipők Lambert, Major Sámuel, Márkus Máté, Nagy Gergő, Orbán Alex, Papp Mátyás,, Prokisch Dominik, Szirbucz Milán

A csapat bejutott az országos döntőbe!

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Nagykanizsa, 2015. április 25.

5. évfolyam

3. helyezés: Nagy Bence 5.c

Herman Ottó országos biológia verseny – megyei forduló

2015.április 18.

8. évfolyam
2. helyezés: Vásárhelyi Anna Mária 8.b

Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny megyei döntője

Derecske, 2015. április 18.

6. évfolyam:

1. helyezés: Sarkadi Máté 6.c

Tanulónk bejutott az országos döntőbe!

Református Iskolák Országos Úszóbajnoksága 

XI. Széchy Tamás Emlékverseny

Mezőtúr, 2015.április 17-18.

Az iskolák közötti pontversenyben úszócsapatunk 3.helyezést ért el.

I.HELY:

Rádai Máté III.korcsoport 50m mellúszás

Szolnoki Alexandra IV.korcsoport 50m mellúszás

II.HELY:

Rádai Máté III:korcsoport 50m pillangó

50m gyorsúszás

Szolnoki Alexandra IV. korcsoport 50m pillangó

50m hátúszás

4x50m fiú vegyes váltó IV.korcsoport

Tamás Zsombor, Rádai Máté, Szakács Ádám, Kovács Gyula

III.HELY:

Tóth Tamara III.korcsoport 50m pillangó

50m hátúszás

Rádai Máté III.korcsoport 50m hátúszás

Szolnoki Alexandra IV. korcsoport 50m gyorsúszás

Fekete Balázs I.korcsoport 25m mellúszás

4x50m lány gyorsváltó IV.korcsoport

Kuti Kitti, Fekésházy Eszter, Tóth Tamara, Szolnoki Alexandra

Az iskola úszóválogatottjának tagjai:

Zsoldos Milán, Fekete Balázs, Jakab Károly, Nagy Károly Péter, Tamás Zsombor, Dóka Mercédesz

Kuti Kitti, Tóth Tamara, Fekésházy Eszter, Rádai Máté, Szakács Ádám, Kovács Gyula,Szolnoki Alexandra

Városi Tanulmányi Verseny
Kinizsi Pál Általános Iskola

2015. április 17.

Informatika

1. helyezés: Zsula Péter 4.e

Vers- és prózamondás

helyezés: Sipos Anna 3.z

Labdarúgás Diákolimpia I. Korcsoport
Városi Bajnokság

Debrecen, 2015. április 13.
helyezés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

A csapat tagjai: Balpataki Bence, Fekete Balázs, Grecskó Marcell, Kapusi –Rentka Donát, Kelemen Martin, Kiss Hunor, Kovács Ármin István, Patai Dávid,
Sárvári Dávid, Sólyom Imre, Szőke Dániel

Bolyai Természettudományi Csapatverseny Országos Döntő

Budapest, 2015. április 11.

3. évfolyam

9. helyzés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

Bökönyi Martin, Makay Anna, Kolozsvári Vanda, Szabó Lili Dorka

7. évfolyam

7. helyzés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

Berki Lóránt, Hodosi Máté, Kertész István, Kovács Balázs

8. évfolyam

2. helyzés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

Békési Rebeka, Krizsán Gábor, Szörényi Máté, Szakál Vince Abosa

Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny Megyei Döntő

Debrecen, 2015. április 11.

8. évfolyam
1. helyezés: Vásárhelyi Anna Mária 8.b

Tanulónk bejutott az országos döntőbe!

“Ne szóljon igéd hiába” Országos Református Bibliai Történetmondó Verseny
Gyula (Magvető Általános Iskola és Hajnalcsillag Óvoda Közös Igazgatású Gyulai Református Közoktatási Intézmény)
2015. április 10.

Bibliai történetmondás

Nagy Bálint 7.b II. helyezés

Honti Borbála 8.c V. helyezés
Győri Zsófia 4.z VI. helyezés
Papp Melitta 2.d VI. helyezés
Kapusi Viktória 6.c VI. helyezés

Illusztrációs- és rajzpályázat

Szilágyi Dorka 2.b I. helyezés

Kovács Réka Sára 6.a I. helyezés

Megyei képzőművészeti verseny

3. helyezés: Kovács Réka Sára 6.a

Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és a Goethe Intézet Országismereti Versenye

Debrecen, 2015. április 10.

2. helyezés: Brumán Vivien 8.c, Kalmár Eszter 8.b, Vásárhelyi Anna Mária 8.b

4. helyezés: Milánik Balázs 8.b, Raab Alexandra 8.b, Tóth Bálint Benedek 8.c

Református Nyelvelők Versenye
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola

Tiszaújváros, 2015. április 10.

Versmondás

1. helyezés: Kiss Róbert 4.c

3. helyezés: Rázsó Fanni 3.d

Nyelvi ismeretek

helyezés: Sós Jázmin 3.c
helyezés: Ócsai Réka 4.b

Hangos olvasás

1. helyezés: Veréb Gergely 4.e

Különdíj: Czakó Márton 3.b

Tollaslabda Diákolimpia Országos Döntő

helyezés: Tóth Kristóf 4.d

“Segíts Sherlock Holmes-nak!” megyei angol nyelvi csapatverseny

Dózsa György Általános Iskola, 2015. március 27.

1. helyezés: Bán-Földváry Lóránd, Galambos Árpád

Bendegúz Nyelvész Verseny megyei forduló

2015. március 27.

3. helyezés: Gyuricsku Márton 1.b

Béres Ferenc Népdal- és Zsoltáréneklő Verseny
Budapest, Julianna Református Általános Iskola
2015. március 27.

1. helyezés: Horvát Nikolett

Szepesi Emese

2. helyezés: Illés Réka

Ezüst minősítés

Daika Jázmin

Németh Dorottya

Harcsa Regina

Különdíj: Zákány Dorka

Diákolimpia Mezei Futóbajnokság Városi – Megyei döntő

Debrecen, 2015. március 25.

II. korcsoport (3-4. osztályosok)

Leány csapat

2.helyezés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

A csapat tagjai:

Teremy Dóra 4.b

Horváth Szaffi 4.c

Helmeczi Petra 3.b

Hodosi Anna 3.b

Kertész Anna 4.b

Református Általános Iskolák Országos Angol Nyelvi Versenye

Cegléd, 2015. március 23.

5. évfolyam:

1. helyezés: Nagy Anna 5.c

2. helyezés: Szakál Kende 5.b

6. évfolyam:

2.helyezés: Laboda Balázs 6.b

7. évfolyam:

1 .helyezés: Papp Dániel 7.b

4. helyezés: Hodosi Máté 7.b

8. évfolyam:

1. helyezés: Szakál Abosa 8.c

Megyei történelem verseny
Szent József Gimnázium

2015. március 24.

3. helyezés: Galambos Árpád 6.b

4. helyezés: Selyem Bence 6.b

Kyokushin Karate Diákolimpia döntő

Veszprém 2015. március 21.

Gyerek.I. kategória női 35kg küzdelem
2. helyezés: Csaplovics Enikő 4.d

Gyerek.I. kategória női formagyakorlat
1. helyezés: Csaplovics Enikő 4.d

Kyokushin Karate Diákolimpia elődöntő

Nyíradony 2015. február 21.

Gyerek.I. kategória női 35kg küzdelem
1. helyezés: Csaplovics Enikő 4.d

Gyerek.I. kategória női formagyakorlat
1. helyezés: Csaplovics Enikő 4.d

Zrínyi Ilona Matematikaverseny Megyei Döntő

2015. március 18.

Egyéni

2. évfolyam

7. helyezés: Szilágyi Dorka 2.b

3. évfolyam

7. helyezés: Szilágyi Bence 3.

8. évfolyam

5. helyezés: Bedő Gábor Áron 8.z

“Csodát virágzik a jelen” Kárpát-medencei Református Iskolák Versenye
Nyíregyháza, Jókai Mór Református Általános Iskola

2015. március 6.

Vers

II. korcsoport:
3. helyezés: Berkes Petra Anna

Próza

I. korcsoport:
2. helyezés: Sipos Anna

II. korcsoport:
1. helyezés: Varga Marcell

Rajz

I. korcsoport:
1. helyezés: Kocsis Laura

II. korcsoport:
1. helyezés: Kovács Réka

III. korcsoport:
1. helyezés: Oláh Zsuzsa

Anyanyelvi vetélkedő

5. évfolyam:
1. helyezés: Nagy Anna

8. évfolyam:
3. helyezés: Szolodovnyik Léna

IX. Országos Multimédiás
Bibliaismereti Verseny, Szentes
Kiss Bálint Református Általános Iskola

2015. március 6.

3-4. évfolyam

1. helyezés: Lukasz Marcell 4.z – Péter-Szarka Teodóra 4.z

5-6. évfolyam

2. helyezés: Szabó Kinga 6.z – Vincze Kármen 6.z

Prezentációs verseny

1. helyezés: Kovács Marietta 6.c

Bolyai Természettudományi Csapatverseny megyei forduló

2015. március 6.

3. évfolyam

1. helyzés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

Bökönyi Martin, Makay Anna, Kolozsvári Vanda, Szabó Lili Dorka

A csapat bejutott az országos döntőbe!

7. évfolyam

2. helyzés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

Berki Lóránt, Hodosi Máté, Kovács István, Kovács Balázs

A csapat bejutott az országos döntőbe!

8. évfolyam

1. helyzés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

Békési Rebeka, Krizsán Gábor, Szörényi Máté, Vásárhelyi Anna Mária

A csapat bejutott az országos döntőbe!

Kosárlabda Diákolimpia Városi Bajnokság

III. korcsoport

helyezés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

A csapat tagjai: Fárbás Eliza 3.d, Bokor Zsófia 4.e, Jankó Dóra 5.c, Szabó Zita 5.c,

Kecskeméti Csenge 5.b, Kiss Gréta 5.d, Kálmán Anna 5.z , Csorba

Zsuzsanna 6.b, Taricska Bianka 6.b, Szakál Dorisz 6.c,

Vastag Gabriella 6.z

IV. korcsoport

helyezés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

A csapat tagjai: Jankó Dóra 5.c, Szabó Zita 5.c, Csorba Zsuzsanna 6.b, Taricska

Bianka 6.b, Szakál Dorisz 6.c, Dusa Ramóna 7.a, Felszeghy Flóra

7.b, Karácsony Lilla 7.b, Gál-Kovács Dorka 7.b, Major Panna 8.b,

Héjas Dorina 8.c, Szilágyi Anna 8.c

Sakk Diákolimpia megyei döntő

3. helyezés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

A csapat tagjai: Héty Emese, Héty Hajnalka, Tar Dorina – 5.c

Asztalitenisz Diákolimpia megyei döntő

1. helyezés: Tar Dániel 3.a

Tar Dorina 5.c

2. helyezés: Tar Dániel 3.a

3 helyezés: Tar Dorina 5.c

Megyei úszó diákolimpiai döntő

Debrecen, 2015. február 6.

Megyei diákolimpiai bajnok:

Rádai Máté ( III.korcsoport „A” kategória) 100m hátúszás

2.helyezett:

Szolnoki Alexandra ( IV.korcsoport „A” kategória ) 100m gyorsúszás

100m hátúszás

3.helyezett:

Rádai Máté (III.korcsoport „ A” kategória ) 100m gyorsúszás

5.helyezett:

Fekésházy Eszter (III.korcsoport „B” kategória) 100m gyorsúszás

7.helyezett:

Fekésházy Eszter ( III.korcsoport „B” kategória ) 50m mellúszás

8.helyezett:

Szakács Ádám ( III.korcsoport „B” kategória ) 100m gyorsúszás

Bolyai Matematika Csapatverseny Országos Döntő

Budapest 2014. december 6.

3. évfolyam

30. helyzés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

Nagy Károly Péter, Pataky Panna, Szilágyi Bence. Tamus Ármin

A Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma által szervezett “Regionális Tehetségkutató Nyelvi Verseny”

1. helyezés: Szakál Abosa 8. c

Játék és gondolkodás – természettudományi csapatverseny
Szent József Gimnázium

2014.december 3.

6. évfolyam

2.helyezett: Sarkadi Máté 6.c, Kovács Réka 6.a, Horváth Sándor 6.z

7-8. évfolyam:

2. helyezett: Vásárhelyi Annamária 8.b, Békési Rebeka 8.a, Szörényi Máté 8.c

4. helyezett: Hodosi Máté 7.b, Kertész István 7.b, Kovács Balázs 7.b

Úszás Diákolimpia Városi Döntő

Debrecen, 2014. november 26.

Fekésházy Eszter III. korcsoport B. kategória 50m mellúszás
Rádai Máté III. korcsoport A kategória 100m hátúszás
Szolnoki Alexandra IV..korcsoport A kategória 100m gyorsúszás
100m hátúszás

II. helyezett:

Fekésházy Eszter III. korcsoport B kategória 100m gyorsúszás
Tóth Tamara III. korcsoport A kategória 100m pillangóúszás
Szakács Ádám III. korcsoport B kategória 100m gyorsúszás

III. helyezett:

Rádai Máté III. korcsoport A kategória 100m gyorsúszás
Kuti Kitti III. korcsoport B kategória 100 gyorsúszás

IV. helyezett:

Tóth Tamara III. korcsoport A kategória100m gyorsúszás
Szabó Zsombor III. korcsoport B kategória 100m gyorsúszás
Szakács Ádám III. korcsoport B kategória50m mellúszás
Kuti Kitti III. korcsoport B kategória50m mellúszás

VI. helyezett:

Szabó Zsombor III. korcsoport B kategória 50m mellúszás

Református Iskolák Országos Mesemondó, Meseíró, Kézműves és Szépíró Találkozója
Tiszakécskei Református Általános Iskola

2014. november 7.

Mesemondó verseny
2. évfolyam
Arany minősítés: Rácz Dorottya4. évfolyam
Bronz minősítés: Péter-Szarka Teodóra

5. évfolyam
Arany minősítés: Berkes Petra

6. évfolyam
Különdíj: Fazekas Fanni

Meseíró verseny
4. évfolyam
Bronz minősítés: Gacsályi Borbála

5. évfolyam
Arany minősítés: Vitéz Anna

6. évfolyam
Arany minősítés: Bán-Földvári Lóránt
Bronz minősítés: Csorba Zsuzsanna

Szépíró verseny

4. évfolyam
Arany minősítés: Musta Rebeka

5. évfolyam
Arany minősítés: Komódi Lili

Kézműves csapatverseny

4. évfolyam
Ezüst minősítés: Pasztercsák Lili, Szűcs Emese, Zákány Dorka

6. évfolyam
Ezüst minősítés: Császár Orsolya, Császár Zsófia, Taricska Bianka

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló

2014. október 17.

3. évfolyam

1. helyzés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

Nagy Károly Péter, Pataky Panna, Szilágyi Bence. Tamus Ármin

A csapat bejutott az országos döntőbe!

5. évfolyam

3. helyzés: Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola

Héty Emese, Héty Hajnalka, Kálmánchelyi Bence, Nagy Bence