Elérhetőségeink: 4026 Debrecen, Hunyadi u. 17.   E-mail: gyakorlo@kistk.hu  Telefon: +36-52/614-600      Fogadóóra »

Kölcsey FerencReformátus Gyakorló Általános Iskola


Az első évfolyam beiskolázása

1. a
Osztályfőnök: Csorbáné Major Enikő

Bede Hanna, Czanik Emőke Anna, Csetreki Anna, Csipkés Veronika, Dénesi Anna Iringó, Dinkó Döme, Greskó Bence, Kanda Alicia, Kanda Erik, Karsai Maja, Katona Panka, Kiss Lénárd Zoltán, Kovács Kristóf, Labancz Vilmos János, Nagy Mirkó, Oláh Benedek István, Ombódi Inez Léna, Pótor Benjámin, Rapi Lili Zselyke, Sápi Ákos, Sólyom Dávid, Szécsi János Zsigmond, Tacsi Sára Emma, Teremi Eszter Napsugár, Tóth-Sturza Martin, Vass Dorottya, Zsiros-Vitális Rebeka, Zahari Zita Daniella

1. b
Osztályfőnök: Szalay Mária

Bacsa Hédi, Bérczes Ádám, Burai Gréta, Dobrossy Levente István, Faragó Ádám Bence, Ferenczi Kinga, Fintor Anna, Halász Petra, Kállai Eszter, Karaszek Lotti, Kiss Hanna Kiara, Kolozsvári Dóra, Kudla David Michael, Kunka Ferenc Benedek, M. Tóth Benedek, Mocsár Gábor, Nemes Luca Dóra, Papp Sára Dorottya, Pataki Anna, Pataky Zsófia Dóra, Radványi Csongor Gergő, Sarecz Ádám, Szabó Zsombor, Szabolcsi László, Szécsi Dóra, Török Zalán Márk, Varga Lea Lola, Varga Linda, Vass Emma, Vincze Lujza Léna, Visky Zalán Dávid, Zákány Nóra

1. c
Osztályfőnök: Kiss Edit

Balogh Nátán, Berényi Ábel Kálmán, Béri Gyöngy, Dezső Vencel, Farkas Pál, Fekete Enikő, Gombos Panna, Gulyás Áron Gergő, Holló Hanna, Kiss Kamilla, Kólya Gréta, Kormos Dávid, Kormos Nóra, Kovács Boldizsár, Köles Panni, Nagy Kiara, Pindicska Gréta, Püski Dorottya, Szabó Csongor Péter, Szolnoki Bálint Ádám, Szücs Dorottya, Telek Réka, Tóth Benedek, Tóth Csanád Zsigmond, Usztics Anna Zoé, Vantus Márk Zoltán, Veres Nimród, Vincze-Gál Hanga

1. d
Osztályfőnök: Stieberné Farkas Viktória

Bakó Petra, Bányai Nóra, Bihari Márk, Borics Dániel, Choi Ra Hyeon, Cogoi Mihály, Csontos-Nagy Regő, Farkas Csenge Zoé, Kenéz Barnabás, Kiss Regina Klára, Komlósi Ádám, Lakner Dorka, Lengyel Bence, Lippai Szabolcs, Lipták Linda Karolina, Mester Tamás, Nagy Borbála Múzsa, Némethi Dorina, Pancsira Júlia, Péter Zsazsa, Szabó Boglárka, Szakajda Szidónia Dorka, Szénás Márkó, Szendrei Boróka, Török Réka Ivett, Várbíró Benjámin, Varga Kitti Renáta, Vatai Noel Csaba

1. z
Osztályfőnök: Feszner Mónika

Általános tanterv szerint tanuló gyermekek:

Balogh Dóra, Dénes Gergő, Komódi Ádám, Kuti Natália, Lakatos Attila Tibor, Perge Balázs Kristóf, Petró Bence, Pótor Zsombor, Sisa Nóra, Szendrey Lili, Zoványi Bence

 

Emelt szintű ének-zenei képzésben részesülő gyermekek:

Borsi Boglárka Orsolya, Borzon Dániel György, Csatár Borbála, Gönczy Márton János, Kiss Anna Jázmin, Kiss Benjámin Mátyás, Kolbe Lia, Krajczár Lola, Kulcsár Emma, Küzmös Soma, Németi Gréta, Oláh Jázmin Bodza, Orenstein Panna Sára, Szabó Eszter, Szántai Anna, Torma Laura Sára, Tóth Luca