Elérhetőségeink: 4026 Debrecen, Hunyadi u. 17.   E-mail: gyakorlo@kistk.hu  Telefon: +36-52/614-600

Kölcsey FerencReformátus Gyakorló Általános Iskola


Az 5. évfolyam a 2017/2018. tanévben

5.A (Emelt szintű informatika oktatás)

Osztályfőnök: Vértessy Balázs

Adomán János Boldizsár, Ágoston Péter, Balogh Arienn, Bokor Attila Ronald, Czeglédi Zsófia Dóra, Egyed Dániel, Garanyi Viktória Bernadett, Göblyös Barna Zsombor, Hauler Hanna Regina, Juhász Emese, Kálmán Dominik, Kelemen Martin, Kertész Viktória, Leczó Levente, Molnár Lilla, Oláh Szilvia Zita, Pál Zsófia, Patai Dávid, Rácz Dorottya, Rádi Balázs, Radócz Róbert, Szücs-Karsai Ramóna, Tóth Lóránt

5.B (Emelt szintű idegen nyelv oktatás)

Osztályfőnök: Czegle Mária

Barta Péter, Breitenbach Fruzsina Anna, Buzási Attila, Dánielfy Diána Hanga, Demény Réka, Fábián Anett, Fedor Lili Zsuzsanna, Gyarmati Árpád, Gyarmati Miklós, Hadnagy Péter, Harsányi Zalán, Istók Ádám, Juhos Patrik Milán, Klencs Dorottya Flóra, Kun Lídia Viktória, Lovas Liliána Mónika, Lovász Krisztián László, Mátrai Cecília Tamara, Mészáros Sára, Nagy Sarolta, Németh Dominika, Ócsai László, Oláh Mira Karina, Püski Benedek, Szatmári Virág Anikó, Szikszai Anita, Szilágyi Dorka, Tang Jennifer, Tóth Virág Rebeka, Veres-Pataki Nándor, Vincze András, Vona Balázs Márk

5.C (Emelt szintű idegen nyelv oktatás)

Osztályfőnök: Emberné Balogh Emőke

Bacskó Máté István, Demeter Zsófia, Fekésházy Zsófia, Fekete Balázs, Földvári Gergő Miklós, Gyulai Sára Dóra, Horváth Kristóf, Horváth Szonja, Kapusi-Rentka Donát, Keszthelyi Anna Kamilla, Kiss Dorottya Anna, Kiss Hunor, Kiss-Győri Imre, Korondán Ádám Miklós, Krajczár Dávid Géza, Leskovics Péter, Lukácsi Blanka, Mezősi Janka, Miklósvölgyi Boglárka, Mohácsi Ágnes Lili, Nagy Manna Kamilla, Nagy Míra Mandula, Papp Zalán, Petróczi Anna Fruzsina, Suszter Éva Hanna, Szirák Péter Dániel, Szőke Dániel, Tóth Réka, Venter Dorka, Visky Boglár, Vitéz Kata Borbála, Zay Máté Barnabás

 

5.D (Emelt szintű idegen nyelv oktatás)

Osztályfőnök: Pócsik Anett

Árvai Hédi, Bencze Barbara Anna, Bristyán Nikolett, Bunda Bálint, Darai Laura Zita, Daróczi Ágnes, Dobos Dóra, Donka Ákos, Fejes Nóra, Kányási Arabella Éva, Király Gréta Enikő, Kiss Hunor, Kiss Rebeka Noa, Kiss Vivien, Kocsis Gréta Flóra, Kovács Ármin István, Kreuze Mirjam Ágnes, Matkó Laura, Molnár Noémi, Papp Melitta, Péter Lili, Péter Míra, Sári Gitta, Sárvári Dávid, Sólyom Imre, Szabados Dorottya, Tóth-Kurucz Luca Gréta, Török Regina, Várbíró Dániel, Végh Lili Luca, Veres Réka, Zámbori Fruzsina

5.Z (Emelt szintű ének-zene oktatás)

Osztályfőnök: Sarkadiné Halász Tímea

Bacsur Tímea, Bende Vera, Bene Dóra, Cseh Flóra, Csorba Zétény Attila, Diviánszky Eszter, Enyedi Nikolett, Gábor Hajna Júlia, Gábora Bátor, Grecskó Marcell, Grubisics Zsombor, Harmati Kamilla, Hársfalvi Tamara, Kovács Júlia, Lada Orsolya, Lukasz Noémi, Magura Anna Luca, Magyar Krisztián, Máté Krisztián, Molnár Anna Leonóra, Molnár Sára Flóra, Nagy Emese, Péter Levente, Rápolti Laura Fanni, Sándor Bence, Serestyén Áron, Szatmári Balázs, Szikra Sára Réka, Tar Gyula, Teremy Ferenc, Varga Gergő